چاپ کردن این صفحه

افتتاح باشگاه کارآفرینان نوجوان با ایده ای نو در گیلان

اختصاصی/باشگاه کارآفرینی هپی لند به عنوان اولین باشگاه کارآفرینان نوجوان در بخش خصوصی با رویکردی جدید و ایده ای نو در مختصات اصلی طرح در مجموعه هپی لند افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی کشور به منظور تربیت کارآفرینان و افراد موثر و موفق در حوزه کارآفرینی در آینده اقدام به طراحی باشگاه کارآفرینان نوجوان در کشور نموده است که در این راستا استان گیلان یکی از پیشروان در راه اندازی این طرح بوده است.

مراسم افتتاح این باشگاه عصر روز سه شنبه مورخ 18/04/98 در محل کافه کارآفرینی هپی لند واقع در منطقه آزاد انزلی با هدف ارتقای سطح آموزش فرزندان خانواده بزرگ خود با حضور برخی از مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با بحث آموزش و کارآفرینی در حوزه کسب و کار دراستان و والدین دانش آموزان برگزار گردید.

دکتر باستی رییس پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به به ظرفیت بالای نوجوانان و جوانان گیلانی آینده روشن و موفق را از آن جوانان گیلانی دانستند و همچنین حمایت خود و مجموعه پارک علم و فناوری را در آینده ازهر کدام از این نوجوانان خلاق و نو آور اعلام کردند.

در ادامه مهندس علیزاده؛ مدیرکل اداره تعاون, کار و رفاه اجتماعی ضمن اعلام حمایت از راه اندازی طرح های این چنینی درحوزه کسب و کار اظهار داشت: یادگیری دورنگری و آینده نگری، مهارت و دانشی مهم برای فرزندان مان محسوب میگردد لذا یگانه راه آماده سازی فرزندانمان برای رویارویی با چالش های آینده کشف استعدادها و توانمندی ها، تقویت مهارت های آینده و تربیت فرزندان متکی به توانایی های خود است.

در پایان سید مهدی هاشمی (مجری طرح) یکی از اساتید مجرب و برجسته در حوزه سیستم آموزشی مدرن و کارآمد می باشد که از مدیران شرکتهای فناور پارک علم و فناوری گیلان است و در این مراسم در خصوص اهداف باشگاه و نحوه برگزاری آن و همینطور آشنایی والدین با مختصات این باشگاه صحبت نمودند. به گزارش رشت پرس باشگاه کارآفرینی از ۱۹ تیرماه ۹۸ در کارخانه هپی لند به عنوان اولین باشگاه کارآفرینان نوجوان در بخش خصوصی با رویکردی جدید و ایده ای نو در مختصات اصلی طرح در مجموعه هپی لند افتتاح شد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 21431