امروز: دوشنبه 05 خرداد 1399 برابر با 25 می 2020

  • تکذیبیه خبر ؛
ممانعت از ورود دانش آموز دختر چادری به آزمون تیزهوشان در گیلان صحت ندارد

  • یکشنبه, 07 مهر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش گیلان گفت : خبر ممانعت از ورود دانش آموز دختر چادری به آزمون تیزهوشان در گیلان صحت ندارد.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش گیلان امروز گفت : چندی پیش خبری در برخی از رسانه‌ ها و فضای مجازی مبنی بر جلوگیری از ورود یک دانش آموز دختر چادری به آزمون تیزهوشان در یکی از مدارس شهر رشت منتشر شد، که صحت ندارد و کذب است.
مجید علیپور با بیان اینکه آزمون تیزهوشان برای تکمیل ظرفیت پایه هشتم  مقطع متوسطه اول 8 شهریور ماه برگزار شد افزود :  به دلیل گرمای هوا و نقص فنی سامانه سرمایشی مدرسه یکی از مراقبان آزمون به یک دانش آموز دختر چادری که احساس گرما زدگی داشت  و چندین بار از روی نیمکتش بلند ‌شده بود پیشنهاد داد برای اینکه دچار گرما زدگی نشود ، در صورت تمایل  چادرش را بردارد.
وی گفت : این دانش آموز با میل خود چادر خود را برداشت.
رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش گیلان تصریح کرد : همه عوامل برگزاری آزمون زن بودند.
مجید علیپور با اشاره به بی مهری برخی رسانه ها نسبت به مدیر مدرسه محل برگزاری آزمون که چادری است گفت : مدیر این واحد آموزشی یکی از پیشگامان عرصه عفاف و حجاب است و بارها بخاطر تلاش هایش برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب تقدیر شده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 22183

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی