امروز: چهارشنبه 29 آبان 1398 برابر با 20 نوامبر 2019

  • موضوع نشست رییس کمیسیون ترافیک شورا
تسریع در اجرای فیبر نوری شهر رشت

  • چهارشنبه, 24 مهر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس کمیسیون ترافیک شورای اسلامی شهر رشت با دعوت از شرکت سرمایه گذار فناپ تلکام و با حضور رییس سازمان فاوا روند پروژه سرمایه گذاری فیبر نوری بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، رییس کمیسیون ترافیک شورای شهر رشت با دعوت از شرکت سرمایه گذاری فناپ تلکام، مجری پروژه سرمایه گذاری فیبر نوری شهرداری رشت، رفع مشکلات و موانع اجرای پروژه را الزامی دانست و اظهار داشت: دلایل عدم پیشرفت فیزیکی پروژه بر اساس قرارداد معطوف به دو طرف قرارداد می باشد.

حامد عبدالهی بیان داشت: در مجموعه شهرداری سازمان سرمایه گذاری امور فنی در حوزه های سرمایه گذاری را باید به حوزه های متولی واگذار نماید.

وی با تاکید بر تسریع در روند اجرای پروژه تصریح نمود: سرمایه گذار برای جبران عقب ماندگی از ظرفیت پیمانکاران داری صلاحیت فنی در پیشبرد پروژه و همچنین نسبت به شناسایی درگاه های اقتصادی ناشی از اجرای این پروژه اقدام نماید.
 
حامد عبدالهی همچنین خواستار عمل به تعهدات توسط سرمایه گذار در موعد مقرر و برداشتن گام های محکم تر در جهت رونق و ارتقای بازار ارتباطات در شهر رشت شد.

 وی با اشاره به مشکلات ترافیکی شهر رشت و تعهدات شرکت فناپ تلکام برای تامین دوربین های ترافیکی خواستار اجرای هرچه سریعتر نصب دوربین ها در سطح شهر شد.

ناظر شورای شهر رشت در سازمان فناوری اطلاعات شهرداری نیز با تاکید بر لزوم نشست های بیشتر و منظم طرفین جهت هماهنگی های بیشتر و شناسایی و رفع موانع، بیان داشت: نگاه مجموعه مدیریت شهری حمایت از سرمایه گذاران در شهر رشت است و لازم است کفه سنگین تر منفعت در سرمایه گذاری در مشارکت ها برای سرمایه گذار در نظر گرفته شود.
انتهای پیام / 083470
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 22352

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی