امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

تحویل ۷۴۱ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد

  • چهارشنبه, 24 مهر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان گفت: سپاه قدس گیلان اکثر واحدهای مسکن محرومان را تا اواخر آذر یا در نهایت تا دهه مبارک فجر امسال به صاحبانشان تحویل می‌دهد.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، احمد ابراهیمی گفت : پیشرفت فیزیکی و روند ساخت و تکمیل پروژه‌های مسکن محرومان را در استان گیلان مطلوب و قابل قبول خواند و اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان اکثر واحدهای مسکن محرومان را تا اواخر آذر یا در نهایت تا دهه مبارک فجر امسال به صاحبان آنها تحویل می‌دهد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان ساخت 741 واحد مسکن محرومان ویژه مددجویان کمیته امداد استان در سال 98 را از برنامه‌های مهم بسیج سازندگی اعلام کرد و بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون با همت و تلاش گروه‌های جهادی حدود 100 واحد از این منازل تکمیل و به صاحبان آنان واگذار شده است.

ابراهیمی با بیان اینکه کار ساخت مابقی واحدها تا قبل از پایان سال به طور کامل به اتمام رسیده و واگذار می‌شود عنوان کرد: در همین‌جا لازم است از کمک‌ها و مساعدت‌های فراوان سردار فرماندهی سپاه قدس گیلان و جانشین سپاه استان تشکر و قدردانی ویژه داشته باشم که همواره یاریگر ما در این اقدام بزرگ بودند.

وی از همکاری فرماندهان پایگاه‌ها، گروه‌های جهادی، فرماندهان حوزه‌ها، مسئولان بسیج سازندگی شهرستان‌‌ها و فرماندهان سپاه نواحی نیز قدردانی کرد و گفت: نوسانات شدید در قیمت مصالح ساختمانی مشکلاتی را برای ما جهت ساخت منازل محرومان به وجود آورد که با مشارکت خیران برطرف شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان کمک‌ها و مساعدت‌های ویژه فرماندهی سپاه استان و جانشین وی جهت رفع مشکلات اعتباری ساخت مسکن محرومان را مورد تأکید قرار داد و افزود: با هماهنگی‌هایی که شکل گرفت هم‌اینک قالب پروژه‌های مسکن محرومان گیلان بالای 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

ابراهیمی از انعقاد یک تفاهم‌‌نامه جدید بین سپاه قدس گیلان و اداره کل بهزیستی استان نیز خبر داد و در تشریح جزئیات آن تصریح کرد: طبق این توافقنامه که مراحل مقدماتی آن به اتمام رسیده است بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان 50 واحد مسکونی را برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی گیلان در مناطق محروم می‌سازد.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ساخت 50 واحد مسکن محرومان تحت پوشش بهزیستی گیلان از اواخر مهر امسال آغاز می‌شود خاطرنشان کرد: پروژه‌های مسکن محرومان کمیته امداد و بهزیستی در تمام روستاهای استان گیلان و با توجه به سهمیه‌های تعیین شده ساخته و پس از پایان کار به صاحبان آنان تحویل داده می‌شود.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 22354

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی