امروز: شنبه 23 آذر 1398 برابر با 14 دسامبر 2019

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان

  • پنج شنبه, 23 آبان 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با ۲۰۰ غرفه از ۲۶ آبان ماه در محل برگزاری دائمی نمایشگاه های استان برگزار می شود و تا یکم آذر ماه ادامه می یابد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت : پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان با حضور ۴۰۰ ناشر کشور و ۳۰ درصد تخفیف برگزار می شود.

وی اظهار داشت: هشت میلیارد ریال بن خرید کتاب برای این اتفاق فرهنگی در نظر گرفته شده که استفاده از آن همزمان با برپایی نمایشگاه در ۱۶ کتابفروشی قابل استفاده است.
وی با بیان اینکه برپایی نمایشگاه کتاب استان مطالبه ای عمومی است گفت: برپایی این اتفاق فرهنگی تنها شش روز در سال است و این موضوع به هیچ عنوان نمی تواند آسیبی برای وضعیت فروش کتابفروشی ها باشد.

حسین ابراهیمیان یادآور شد: هیچ اتفاق فرهنگی به تنهایی رقم نمی خورد و می بایست همه دست اندرکاران امور فرهنگی در تعامل با یکدیگر باشند تا اتفاقات مثمر شکل گیرد.
پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری گیلان، سازمان مدیریت و برنامه‌ریری استان و شهرداری رشت برگزار می شود. هشت میلیارد ریال بن کتاب و ۳۰ درصد تخفیف برای نمایشگاه یادشده پیش بینی شده است.
پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با ۲۰۰ غرفه از ۲۶ آبان ماه در محل برگزاری دائمی نمایشگاه های استان برگزار می شود و تا یکم آذر ماه ادامه می یابد.
چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان و سیصد و هفتادمین نمایشگاه استانی کشور، سال گذشته ، ۲۵ میلیارد ریال فروش داشت که هفت و نیم میلیارد ریال از مبلغ یادشده بن کتاب بود .
 نمایشگاه یادشده که با ۳۰ درصد تخفیف برگزار شده بود مورد استقبال ۸۲ هزار علاقمند به کتاب و کتابخوانی قرار گرفته بود.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 22594

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی