امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

پردیس های سینمایی در رشت ایجاد می شود

  • یکشنبه, 24 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

برای ایجاد پردیس های سینمایی، موسسه سینماهای حوزه هنری کشور در رشت سرمایه گذاری می کند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، در نشست دکتر ناصر حاج محمدی با مدیران موسسه سینماهای حوزه هنری کشور برای ایجاد پردیس های سینمایی در رشت توافق به عمل آمد.

در این نشست حسینی مدیر عامل موسسه سینماهای حوزه هنری کشور، فرجی مدیر اکران سینماهای حوزه هنری کشور، محمدی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و معاونان وی و همچنین علیرضا قانع مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت حضور داشتند.

پس از بحث و بررسی در زمینه چگونگی اجرای این پروژه های سرمایه گذاری مدیران حوزه هنری اعلام آمادگی کردند که اجرای پردیس های سینمایی در رشت را به دو مدل سرمایه گذاری انجام دهند. یا سالن هایی را به صورت BOT تحویل بگیرند و در یک بازه زمانی مشخص به سینما تبدیل کنند و یا اینکه زمینی را شهرداری رشت در اختیار آنها قرار دهد و آنها بنایی را آنجا بسازند و به صورت ۶۰ ساله و BOT با شهرداری قرارداد ببندند.

دکتر حاج محمدی هم از این طرح استقبال کرد و گفت: نظر ما این است که این پردیس های سینمایی در جای جای شهر ایجاد شود به ویژه با اولویت مناطق کم برخوردار شهر.

شهردار رشت افزود: مسکن مهر می تواند به عنوان پایلوت اجرای این طرح مورد نظر قرار گیرد.

در این نشست همچنین مقرر شد در اولین فرصت از زمینهای شهرداری رشت در مسکن مهر بازدید به عمل آید و زمینه های اجرای نخستین پردیس سینمایی در مسکن مهر رشت فراهم گردد.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 22841

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی