امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

موفقیت طرح "دیوار سنن" شهرداری رشت به عنوان طرح برگزیده جشنواره کشوری

  • سه شنبه, 26 آذر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری(جایزه تهران) و ششمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی(جایزه سازمان همیاری شهرداریها و دهیاریهای کشور) که به صورت مشترک به وسیله مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهرداری تهران و سازمان همیاری شهرداریها و دهیاریهای کشو برگزار شد، طرحی از شهرداری رشت خوش درخشید.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس این برنامه با حضور شماری از اندیشمندان، پژوهشگران و مدیران کلانشهرهای و نمایندگان مجامع علمی و مدیریت شهری با محوریت نوآوری شهری در تالار همایشهای برج میلاد تهران برگزار شد.

در این برنامه طرح "دیوار سنن" که به سفارش اداره مطالعات و پژوهش مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت و به وسیله دکتر نوید سعیدی رضوانی و گروه کاری شهرنگاره تهیه گردیده بود به عنوان طرح برگزیده جشنواره در محور اجتماعی - فرهنگی مورد تجلیل قرار گرفت.

بر پایه این گزارش ۳۰۴ اثر در محور اجتماعی - فرهنگی به این جشنواره ارسال شده بود که بر اساس بررسی ها و پایش اولیه ۸۹ اثر به مرحله بعد و در نهایت سه اثر به مرحله نهایی راه یافتند که در بین آنها نیز طرح "دیوار سنن" شهرداری رشت به عنوان اثر برگزیده و دو طرح دیگر با عنوانهای "اهدا جایزه به دانش آموزان در قالب طرح خانه تا مدرسه" شهرداری منطقه ۱۷ تهران و "کمپین آرزوهای تهران" به سرپرستی خانم دکتر نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران شایسته تقدیر شناخته شدند.

شایان گفتن است که بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته اثر منتخب شهرداری رشت در پنل تخصصی "نوآوری شهری؛ اقتصاد فرهنگ و اجتماع شهری" در حضور اعضای پنل تخصصی آقایان دکتر ایمانی، دکتر حق شناس، دکتر امیر و خانمها دکتر نژاد بهرام، دکتر نصیری و خانم دکتر قرشی دبیر پنل توسط مشاور طرح دکتر سعیدی رضوانی ارائه شد.

در پایان نیز شهرداری رشت با نمایندگی خانم دکتر نرجس محجوب رئیس اداره مطالعات و پژوهش و همچنین مشاور طرح دکتر سعیدی رضوانی با اهدای لوح سپاس و تندیس جشنواره مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 22868

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی