امروز: یکشنبه 06 مهر 1399 برابر با 27 سبتامبر 2020

دانش ومهارت کارکنان در ارتقاء خدمات زندانبانی موثر است.

  • سه شنبه, 03 دی 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

محمدی اصل جایگاه کلیدی و نقش دانش، انگیزش، رضایت‌مندی و مهارت کارکنان در ارتقاء خدمات زندانبانی را بسیار موثر دانست.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس محمدی اصل مدیر کل زندانهای استان گیلان در بازدید از زندان مرکزی رشت و بررسی روند برنامه های عمرانی اعم از آسایشگاه پرسنل و سربازان ، زورخانه در حال احداث مددجویان ، سوله ورزشی و دیگر برنامه های در دست اجرا بازدید  و بر اهمیت منابع انسانی بعنوان سرمایه اجتماعی سازمان  تاکید فراوان داشت

محمدی اصل جایگاه کلیدی و نقش دانش ، انگیزش ، رضایت مندی  ومهارت  کارکنان  در ارتقاء خدمات  زندانبانی را بسیار موثر دانست. و  اظهار داشت که می توان با استفاده از خرد جمعی این نقش ها را در راستای تحقق اهداف سازمانی به خدمت گرفت.

وی انجام کار درست را معیار بهره وری و استفاده مناسب از منابع انسانی بعنوان مهمترین سرمایه انسانی در ارتقاء برنامه ها وارائه مطلوب تر   خدمات به زندانیان و خانواده های آنان بعنوان اولویت های زندانبانی برشمرد و به آموزش کارکنان برای تحقق این مهم تاکید داشت

وگفت :  آموزش علاوه بر ارتقاء معلومات ودانش کارکنان می بایست به گونه ای اجرا گردد که ایجاد مهارت و تغییر نگرش را نیز بدنبال داشته باشد.

وی در ادامه مهارت محصول آموزش و تغییر نگرش دانست و افزود ، با بسترسازی مناسب و تقویت رفتار سازمانی و پایش آن موجبات ارتقاء مهارت کارکنان را می توان فراهم نمود که یکی از پیامدهای مطلوب افزایش مهارت ارتقاء رضایت مندی کارکنان مجموعه است و ارتقاء مهارت موجب عملکرد منتهی به پیامدهای مثبت یا موفقیت در کار می شود .

رضا محمدی اصل در پایان اشاره داشت پیامدهای مثبت بدلیل ارزیابی فردی موجب پاداش دهی درونی خواهدشد که در کارایی برای اهداف مشخص شده گروه هدف  موثر خواهد بود و به نوعی روند برنامه های اصلاحی و تربیتی پربارتر خواهد شد.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 22943

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.



آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی