امروز: سه شنبه 01 مهر 1399 برابر با 22 سبتامبر 2020

نشست کمیته الکترونیک شهرداری رشت از مدیران ارشد شهرداری کرج

  • پنج شنبه, 19 دی 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اعضای کمیته راهبری خدمات الکترونیک شهرداری رشت از سیستم یکپارچه شهرسازی شهرداری کرج بازدید کرد

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس اعضای کمیته راهبری خدمات الکترونیک شهرداری رشت متشکل از : ویسی معاون شهرسازی و معماری ، عسکری سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، عیسی پور معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه سه، بهبودی سرپرست اداره معماری و طرح های تفصیلی شهرداری منطقه چهار، علی‌پور مسئول امور نظارت بر سیستم یکپارچه شهرسازی و خانم ها زینی سرپرست اداره تشخیص و ثبت درآمد و نجات کارشناس مدیریت نوسازی و تحول اداری، ضمن بازدید از سیستم یکپارچه شهرسازی شهرداری کرج با برگزاری نشستی با مدیران ارشد حوزه های فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، معماری و شهرسازی، و برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی این شهرداری، به تبادل نظر در زمینه های گوناگون تخصصی فن آوری اطلاعات و ارتباطات، و فنی و شهرسازی پرداختند.

این نشست به میزبانی شهرداری کرج و با حضور رییس سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات، قائم مقام معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی،رئیس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی و برخی از کارشناسان آن شهرداری ، به منظور بهره مندی از تجارب و نقطه نظرات فنی و کارشناسی آن مجموعه با هدف ارائه خدمات الکترونیک شهرسازی و نیل به شهرداری الکترونیک انجام شد.

در این نشست، ضمن تشریح سامانه سامان شهر(سیستم یکپارچه شهرسازی شهرداری کرج) توسط اعضای محترم حاضر در جلسه، توضیحات تکمیلی درخصوص بخش‌های مختلف، اعم از روش‌ تدوین فرآیندها، نحوه تعامل درون سازمانی و برون سازمانی ارائه و مراحل دستیابی به سامانه مذکور در ۴ بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گام اول: شروع به کار سیستم یکپارچه شهرسازی

گام دوم: برقراری ارتباط برون سازمانی و حذف فرآیندهای کاغذی

گام سوم: خودکارسازی فرآیندهای کمیسیون ماده صد و محاسبات درآمدی

گام چهارم: صدور استعلام آنی و پیشخوان میز خدمت

در ادامه جلسه نیز هر یک از اعضاء مباحث مورد نظر، سوالات و چالش‌های موجود در حوزه خود را بیان نمودند تا از تجربه و مدل حل مسئله شهرداری کرج به عنوان تجربه برتر در شهرداری رشت بهره برداری گردد، و همچنین مقرر گردید، مستندات، دستورالعمل‌ها، فرآیندها و صورتجلساتی که به منظور دستیابی به ارائه خدمات الکترونیک توسط شهرداری کرج تهیه و تدوین شده در اختیار اعضای کمیته راهبری خدمات الکترونیک شهرداری رشت قرار گیرد.

بعد از اتمام جلسه، اعضای کمیته مذکور با همراهی برخی مدیران شهرداری کرج، از نحوه ارائه خدمات الکترونیک شهرسازی به شهروندان در منطقه ۴ شهرداری کرج بازدید نمودند.

ارائه خدمات الکترونیک بر خط، با هدف خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان، همواره از برنامه‌های پیش روی شهرداری رشت می باشد.

انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 23108

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی