امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

بهره مندی شهروندان رشت از دوچرخه های اشتراکی و اسکوترهای برقی

  • چهارشنبه, 16 بهمن 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

برای بهره گیری شهروندان رشتی از دوچرخه های اشتراکی، بین شهرداری رشت و یک شرکت خصوصی تفاهم نامه همکاری امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  شهردار رشت با شرکت "پاک چرخ ایرانیان" به عنوان مجری انحصاری دوچرخه های اشتراکی هوشمند تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

ناصر حاج محمدی در باره امضای این تفاهم نامه خاطر نشان کرد: اجرای این طرح در زمینه حمل و نقل پاک با هدف افزایش سلامت شهروندان، مدیریت ترافیک، شادابی جامعه، کاهش هزینه سفرهای درون شهری، کاهش مشکلات ناشی از ترافیک و کاستن از میزان مصرف سوخت و انرژی صورت می پذیرد.

شهردار رشت افزود: با اجرای این طرح همچنین ارائه خدمات مبتنی بر اینترنت اشیا در شهر توسعه می یابد.

وی ادامه داد: به زودی شهروندان رشتی می توانند از دوچرخه های اشتراکی نسل چهارم در شهر استفاده نمایند.

حاج محمدی تاکید کرد: همچنین استفاده از اسکوترهای برقی در پیاده راه فرهنگی رشت جزو مباحثی بود که طرفین برای اجرای آن به توافق رسیدند.

گفتنی اینکه این تفاهم نامه به امضای ناصر حاج محمدی شهردار رشت و باقری رئیس هیات مدیره شرکت "پاک چرخ ایرانیان" رسیده است.

شایان ذکر است در نشست امضای این تفاهم نامه ناصر عطایی معاون مالی و اقتصادی شهرداری ، فرامرز جمشیدپور معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری، مریم گل احضار رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری ، احمد رضا حق بین مدیر مالی و ذیحساب شهرداری رشت و همچنین قاسمی نایب رئیس شرکت "پاک چرخ ایرانیان" و نمایندگان این شرکت هم حضور داشتند.

انتهای پیام / 083470
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 23367

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی