امروز: چهارشنبه 09 مهر 1399 برابر با 30 سبتامبر 2020

تمدید اعتبار بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی تا پایان فروردین‌ماه ۹۹

  • سه شنبه, 20 اسفند 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دفترچه بیمه‌شدگانی که اعتبارشان تا پایان بهمن‌ماه به پایان می‌رسید تا انتهای فروردین‌ماه ۹۹ دارای اعتبار شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس محمد موافق با بیان اینکه مردم برای افزایش اعتبار دفترچه بیمه خود به شعب این سازمان مراجعه نکنند، اظهار کرد: دفترچه تمام بیمه‌شدگانی که اعتبارشان تا پایان بهمن‌ماه بود تا انتهای فروردین ۹۹ دارای اعتبارشده و می‌توانند از آن استفاده کنند.

به گفته وی، بیمه‌شدگانی که دفاتر درمانی آن‌ها تا پایان فروردین ۱۳۹۹ زودتر از موعد مقرر «چهار و ۶ ماهه» به پایان می‌رسد لزومی نیست به سازمان تأمین اجتماعی مراجعه کنند. 

سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی گیلان از عدم بازرسی کارگاه‌ها تا پایان فروردین‌ماه ۹۹ خبر داد و گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذشده بازرسی از کارگاه‌ها تا پایان فروردین‌ماه ۹۹ لغو و فقط در مواردی به‌مانند مفاصا حساب ماده (۳۷) قانون تأمین اجتماعی در خصوص کارگاه‌های فاقد سابقه، درخواست بیمه‌شده و یا کارفرما مبنی بر انجام بازرسی صورت می‌گیرد.

موافق با اشاره به وضعیت تمدید یا صدور کارت هوشمند برای رانندگان افزود: رانندگان برای تمدید یا صدور کارت سوخت و بیمه پردازی تا پایان فروردین‌ماه ۹۹ نیازی به استعلام از این سازمان ندارند.

وی با اذعان به اینکه کارت مهارت فنی مشمولان قانون بیمه‌های تأمین برای ادامه بیمه پردازی مشکلی ندارند، تصریح کرد: کارت مهارت فنی مشمولان در فواصل اسفندماه سال ۱۳۹۸ تا فروردین‌ماه سال ۱۳۹۹ منقضی شود، ادامه بیمه ‌پردازی تا پایان فروردین‌ماه سال ۱۳۹۹ بلامانع است.

سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی گیلان با اعلام لغو جلسات هیئت بدوی و‌ کمیسیون‌های پزشکی سازمان تأمین اجتماعی بیان کرد: تمام شعب سازمان تأمین اجتماعی در این چند آماده خدمت‌رسانی به مردم بوده ولی از مردم درخواست دارم تمام‌کارهای بیمه‌ای خود را از طریق سامانه و به‌صورت اینترنتی انجام دهند.

انتهای پیام/083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 23654

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی