امروز: جمعه 16 خرداد 1399 برابر با 04 جون 2020

برگزاری همایش استانی بسیج و رسانه در گیلان

  • چهارشنبه, 12 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس مسئول روابط عمومی سپاه قدس گیلان گفت: همایش استانی بسیج و رسانه ۲۱ دیماه سال جاری با هدف تقویت و توسعه جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی و با شعار بسیج، رسانه و گفتمان ولایت برگزار می شود.

سرهنگ پرویز بابایی ضمن اعلام این خبر، رسانه ها را جمعیتی از نخبگان علمی و معنوی که دارای سلایق مختلفی هستند عنوان و اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش متمرکز شدن رسانه ها حول یک مفهوم متعالی تحت عنوان بسیج است تا اتحاد هوشمندی معنوی و بسیجی شکل گیرد زیرا ایجاد این تفکر یکی از عوامل ساخت درون نظام است.

وی با بیان اینکه در جنگ رسانه ای دشمن؛ این رسانه های ارزشی و انقلابی هستند که می توانند با ظرفیت های خود گفتمان ولایت و عقلانی بودن فرهنگ ارزشی خود را پایدار کنند گفت: رسانه ها نقش بسزایی در موج آفرینی و ترویج فرهنگ گفتمان ولایت دارند.

مسئول روابط عمومی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه امروز انقلاب اسلامی در گذر از پیچ و تاب های مختلف در عرصه های گوناگون است گفت: بحمدالله همانند گذشته بر اصول و ارزش هایی پایبند است و تا زمانی که بر این اصول اعتقاد داشته باشیم دشمن از دشمنی خود دست نخواهند کشید بنابراین باید شیوه های مقابله با دشمن و به چالش کشیدن آن را تمرین نماییم.

سرهنگ بابایی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند "وقتی انسان، نقطه مقابل خودش را نگاه می کند یک جبهه ای می بیند" تصریح کرد: اگر بخواهیم در مقابل این جبهه فعالیت کنیم باید هم تنوع، هم انگیزه، هم برنامه داشته و کارهامان نیز هدایت شده باشد و این نمی شود مگر با تشکیل جبهه.

وی با بیان اینکه تاثیر رسانه ها و شبکه های عظیم اطلاع رسانی از سلاح و موشک و از بمب اتم بیشتر است گفت: سپاه قدس گیلان با همکاری بسیج رسانه، بسیج صدا و سیما و قرارگاه بصیرت و معاونت روابط عمومی و با دعوت از رسانه ها و سایت های خبری و صاحب نظران علوم ارتباطات همایش استانی بسیج و رسانه را در استان گیلان برگزار خواهد کرد.

مسئول روابط عمومی سپاه قدس گیلان اضافه کرد: همایش استانی بسیج و رسانه 21 دیماه سال جاری با هدف تقویت و توسعه جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی و با شعار "بسیج، رسانه و گفتمان ولایت" برگزار می شود.

سرهنگ بابایی بسیج، رسانه و مطالبات فرهنگی رهبر معظم انقلاب اسلامی، بسیج، رسانه و اقتصاد مقاومتی، بسیج، رسانه و مقابله با پدیده ماهواره، بسیج، رسانه و مقابله با اسلام آمریکایی و بسیج، رسانه و عقلانیت و محاسبه گری در نظام اسلامی را از محورهای 5 گانه همایش مذکور عنوان کرد.

وی اضافه کرد: علاقمندان می توانند آثار علمی و رسانه ای خود را تا هشتم دیماه به آدرس رشت- میدان شهدای گمنام (یخسازی)- سپاه قدس گیلان- معاونت روابط عمومی و یا به نشانی سایت WWW.Basijresane.ir  ارسال نمایند.

مسئول روابط عمومی سپاه قدس گیلان گفت: همچنین شماره تلفن 33182305-013 آماده پاسخگویی به سوالات علاقمندان است.

سرهنگ بابایی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون پنج جلسه هماهنگی با محوریت و پشتیبانی فرماندهی سپاه قدس گیلان و با هماهنگی معاون روابط عمومی بسیج کشور بعمل آمد قرار است که این مهم در تاریخ بیست و یکم آبانماه همزمان با سالروز تاسیس بسیج و رسانه در گیلان برگزار می شود.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 249

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی