امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 برابر با 01 جون 2020

ارتقاي بحث معيشتي كاركنان انتظامي از تاکیدات مقام معظم رهبری است

  • سه شنبه, 18 فروردين 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، فرمانده انتظامي استان گيلان در جمع كاركنان انتظامي گفت: تعميق و تامين امنيت هدف پليس در اجراي هر ماموريت است.

سردار"ابراهيم قائدرحمتي" فرمانده انتظامي استان گيلان صبح روز جاري در جمع كاركنان انتظامي استان با تبريك مجدد سال جديد و فاطمي خواندن امسال گفت: سال 94 با ايام فاطميه آغاز شده و با همين ايام به اتمام مي رسد از اين رو اميدواريم در اين سال شاهد بركت و توفيق روز افزون براي همه كاركنان ناجا و مردم ايران اسلامي باشيم.

سردار قائد رحمتي با تقدير و تشكر از افرادي كه در زمينه برقراري نظم و امنيت در ايام نوروز تلاش كردند افزود: استان گيلان امسال بيشترين حجم ورود مسافران را در ايام نوروز داشت با اين وجود نيروي انتظامي استان در ابعاد مختلف شاخص هاي ماموريتي اعم از كاهش جرايم و تصادفات و برقراري نظم و انضباط رتبه عالي را كسب كرد.

فرمانده انتظامي استان گيلان با اشاره به هلاكت شرور فراري در ايام نوروز گفت: اين فرد كه مدت ها پيش از زندان مرخصي گرفته بود، در آذرماه اقدامي عليه زندان انجام داد و سبب شهادت يكي از همكاران در تعقيب و گريز شد اما با پيگيري شبانه روزي و بدون وقفه پليس آگاهي، اطلاعات، يگان ويژه و با همكاري اداره اطلاعات و مقام قضايي در سوم فروردين در مخفيگاهش شناسايي و به هلاكت برسانند.

وي با بيان اينكه تعميق و تامين امنيت هدف پليس در اجراي هر ماموريت است اظهار داشت: در حوزه راهنمايي و رانندگي دوستان زحمات بسياري كشيدند و امسال با تلاش شبانه روزي بحث ترافيكي را بدون هيچگونه مشكلي رفع نمودند.

سردار قائد رحمتي با ابراز خرسندي از كاهش تصادفات استان گيلان براي سومين سال متوالي تصريح كرد: خوشبختانه در اين ايام شاهد هيچگونه جرائم مهم و خشني نبوديم و در بخش كشف جرائم نتايج مناسبي به دست آمد.

فرمانده انتظامي استان گيلان با بيان اينكه اولويت كاري نيروي انتظامي در همه زمينه ها اجراي دقيق منويات مقام معظم رهبري در ابلاغ فرماندهي ناجا است بيان داشت: در اين ابلاغ به نكات اساسي توجه ويژه صورت گرفته و از جمله تاكيدات معظم له صيانت ازكاركنان، ايمن سازي محيطي و سازماني، اصلاح رفتار تعالي فردي و سازماني اولويت كاري ما بايد باشد.

فرمانده انتظامي استان گيلان در پايان با اشاره به تاكيد مقام معظم رهبري(مدظله العالي) مبني بر ارتقاي بحث معيشتي كاركنان انتظامي افزود: ارتقا فرهنگ ديني و معنوي و بحث نظارت و كنترل بر اعمال كاركنان هم جزء اولويت هاي اين ابلاغ است.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 2853

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی