امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

کسب رتبه اول فرهنگی سما رشت در بین دانشکده های کشور

  • شنبه, 15 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس در پنجمین گردهمایی مدیران فرهنگی سما کشور دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت رتبه اول فرهنگی را در بین دانشکده های سما کشور کسب کرد.

دکتر علیرضا آزاد بر از کسب رتبه اول فرهنگی دانشکده فنی و حرفه ای واحد دختران سما واحد رشت در کشور خبر دادو گفت دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد رشت به جهت اهتمام در فعالیت ها و اقدامات سازنده درر حوزه فرهنگ رتبه برتر کشور را کسب نمود.

دبیر شورای سیاست گذاری سما گیلان کسب رتبه برتر فرهنگی در کل کشور را از مهم ترین افتخارات سما دانست و افزود :در حوزه فرهنگ سما واحد رشت بر اساس شاخصه های  مانند ایجاد معاونت مستقل فرهنگی،ایجاد فضا و زیر ساخت های لازم برای فعالیت های فرهنگی و تدوین برنامه های جامع فرهنگی، برنامه های متنوعی تدارک و تولید کرده است که با استقبال خوب گروه های دانشجویی همراه بود.

آزادبر ازاجرای  بیش از500 عنوان برنامه فرهنگی در سما واحد رشت در سال تحصیلی 93-92 خبر داد و تصریح کرد ؛تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد دو وظیفه مهم سما واحد رشت است و تدوین و اجرای برنامه های فرهنگی همان تعهدی است که سما در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.

هم اکنون بیش از 1600 دانشجو در 17 رشته تحصیلی در دانشکده فنی و حرفه اسما واحد رشت مشغول به تحصیل می باشد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 292

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی