امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 برابر با 11 آگوست 2020

پرداخت۳۰ میلیون تومان به اصفهانی جای تأمل دارد/حمايت از هنرمندان بومي نبايد در حد شعار باشد

  • یکشنبه, 10 خرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس نود و ششمین جلسه علنی و عادی شورای کلانشهر رشت  پیرامون موضوع برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور محمد اصفهانی به عنوان میهمان ویژه  مطرح شد که موافقان و مخالفان به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند .

در ابتداي اين جلسه فاطمه شيرزاد در نطق پيش از دستور  خود با اشاره به حضور محمد اصفهاني و اجراي زنده آن در اين جشن كه متحمل 30 ميليون تومتن مي باشد اظهار داشت: پرداخت مبلغ سی میلیون تومان به یک خواننده غیر بومی در جشن نیمه شعبان گزافي استو جای تأمل دارد.

 وي با تاكيد بر حمايت از هنرمندان گيلاني افزود: هنرمندان گیلانی متواضع و قانع هستند و وظیفه ما مسئولان حمایت از فرهنگ و بومی محلی شهرمان است.

شيرزاد با بيان اينكه تقويت فرهنگ استان بايد در اولويت قرار گرفته و همگي در اشاعه و گسترش آن تلاش نماييم تصريح كرد: جشن نيمه شعبان بايد با حضور و حمايت هنرمندان گيلاني كه در سطح ملي مطرح هستند هر چه با شكوه تر برگزار شود.

حمايت از هنرمندان بومي نبايد در حد شعار باشد

در ادامه جلسه مظفر نيكومنش در پاسخ به انتقاد فاطمه شیرزاد اظهار داشت: اجراي محمد اصفهاني در جشن نيمه شعبان  در كميسيون فرهنگي شوراي شهر رشت مطرح شد كه با راي موافقت  اكثريت اعضا به جز خانم شيرزاد رو برو شديم.

نيكومنش با اشاره به اينكه جشن نيمه شعبان جشني استثنايي و كميسيون فرهنگي  نيز به عنوان سياستگذار كلي عمل مي كند اظهار داشت: متولي اين امر شهرداري و سازمان فرهنگي ورزشي باشد و دعوت از خواننده ملي و غير بومي با موافقت شهردار صورت پذريرفته است.

نيكو منش پيرو انتقاد شيرزاد تصريح كرد : اگر فردی هم سطح اصفهانی در استان دارید، بیاورید تا تصویب کنیم.

نيكومنش اظار داشت: حمايت از هنرمندان بومي نبايد در حد شعار باشد بلكه بايد در عمل به آن اعتقاد داشت.

انتهاي پيام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 3873

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظرات  

 
0 #1 میدونم در تاریخ: دوشنبه 11 خرداد 1394 ، ساعت 10:03 ب ظ
با تشکر از مهندس نیکومنش
بیخیال خانم همیشه مخالف
آن برنامه ای که در سال پیش با 450 میلیون با صدا و سیما بستید ،دلالش چه کسی بود؟ خانم ..... بنام شیرزاد بهتر میداند!!!
نقل قول
 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی