امروز: یکشنبه 10 فروردين 1399 برابر با 29 مارس 2020

سرديس استاد ولي الله اردشيري در رشت نصب می شود

  • یکشنبه, 02 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس رئيس کميسيون بهداشت و محيط زيست شورا، به عنوان نماينده شورا در سازمان زيباسازي، گزارشي از عملکرد اين سازمان ارائه داد.

فرانک پيشگرسازمان زيباسازي شهرداري رشت را سازماني نوپا خواند که با تدوين اساسنامه خود در سال 91 و با تهيه و تدوين بودجه مصوب، عملکرد خود را به صورت جدي در سال گذشته آغاز کرده است.

وي با توضيح پيش نويس آيين نامه ساماندهي تبليغات در جايگاه هاي سوخت تصريح کرد: اين حرکت براي اولين بار در کشور با هدف مناسب سازي و زيباسازي فضاي تبليغي جايگاه هاي سوخت انجام مي شود.

پيشگر ابراز داشت: در سازمان مذکور براي افزايش شور و نشاط و زيبايي بصري، 13 اثر نقاشي در 13 نقطه از ديوارهاي شهر انجام شده است.

پيشگر طراحي سيستم رزرو آنلاين فضاهاي تبليغات شهري را از برنامه هاي موثر در اين سازمان خواند و افزود: با ابداع اين روش درخواست براي فضاهاي تبليغي از حالت سنتي خارج مي شود و متقاضيان مي توانند در يک فضاي عادلانه با پرداخت وجه به صورت اينترنتي از استندها و تيربردهاي تبليغي استفاده کنند.

خارج کردن شهر از آلودگي هاي بصري، جمع آوري آويزهاي درختي، ساخت واتربند، تعمير آبنماي ميدان شهيد انصاري، جانمايي3 استند جديد در شهر براي بهره بردراري از فضاهاي تبليغاتي، ساخت و نصب تنديس شهداي رشت، طراحي المان معراج، طراحي و ساخت سرديس استاد ولي الله اردشيري، طراحي براي ساخت تنديس هاي رفتگر، بازنشسته و تنديس سردار شهيد سرگل از ديگر برنامه هاي در دست اقدام سازمان زيباسازي شهرداري است که در اين فيلم به نمايش گذاشته شد.

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 409

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی