امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

صدور کارت‌های جدید مدیران مسئول رسانه‌ها

  • یکشنبه, 04 مرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رشت پرس دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات در اطلاعیه ای از صدور کارت های جدید مدیر مسئولی و همچنین پروانه های جدید انتشار دارای QR code خبر داد.

دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات در این اطلاعیه با اعلام خبر صدور کارت های جدید مدیرمسئولی برای رسانه های دارای مجوز توضیح داد: کارت های جدید برای مدیران مسئولی رسانه هایی صادر می شود که در سامانه جامع رسانه های کشور (e-rasaneh.ir) ثبت شده باشند و این شامل تمام رسانه هایی است که چه در دوره جدید به صورت الکترونیک، مجوز دریافت کرده‌اند و چه در دوره های گذشته پروانه انتشار دریافت کرده اند و اینک اطلاعات خود را در سامانه جامع، به روز کردند و با دریافت کد رهگیری، اطلاعات آنها تایید شده است.

بنابراین گزارش، کارت های جدید مدیران مسئول رسانه ها  تا پایان مرداد، صادر و از طریق پیامک به مدیران مسئول اطلاع داده می شود تا برای دریافت آن به دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات مراجعه نمایند. این کارت ها علاوه بر اینکه دارای  QR code  است، با ارسال شماره ثبت مندرج بر روی کارت به سامانه پیامکی سامانه جامع رسانه های کشور، اطلاعات مربوط به رسانه، صاحب امتیاز و مدیر مسئول در اختیار کاربر قرار می گیرد.

بنابر اعلام دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، همچنین پروانه های صادر شده برای رسانه ها، بر اساس طرح یکسان سازی تعویض می شوند که بر این اساس، صاحبان امتیاز نشریات می توانند از ابتدای مرداد با مراجعه به دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات و ارائه پروانه قدیمی، پروانه های انتشار  جدید را که دارای رمزینه پاسخ سریع (QR code) است دریافت کنند.

شایان ذکر است کلیه پروانه هایی که بعد از مهرماه 93 صادر شده اند نیاز به تغییر ندارند زیرا اطلاعات آنها در سامانه الکترونیک موجود است.

انتهاي پيام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 4865

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی