امروز: جمعه 14 آذر 1399 برابر با 04 دسامبر 2020

چرا نتایج نظر سنجی شهرداری رشت را برای رامبد جوان ارسال نکردید!

  • جمعه, 23 مرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، شب گذشته در رسانه ملی و در برنامه پربیننده خندوانه که با حضور مهران احمدی و مجری توانمند رامبد جوان برگزار شد حاشیه هایی داشت که شاید در نوع خود در این برنامه نادر و قابل توجه بود .

برای اولین بار در پخش این برنامه صحنه های زشت و زیبایی از رفتار یک شهردار و یک شهروند به تصویر کشیده شد که شاید با هیچگونه نوشته ای و یا سرپوشی نتوان این اقدام را از حافظه تاریخی مردم فهیم رشت پاک کرد .

در بخشی از این برنامه که با محوریت محیط زیست برگزار گردید مجری برنامه که نشان داد که کار زشت در همه جا زشت است و نمی توان به بهانه خندیدن زشتی ها را کتمان کرد و شاید در سناریوی بعدی این برنامه آیتم گریه وانه نیز در آینده اضافه گردد .

گریه وانه دیشب رامبد جوان از آنجایی شروع شد که مهمان برنامه از علاقه خود به محیط زیست پرداخته بود که رامبد جوان به ناگاه با اشاره به مقایسه رفتار شهرداری با درخت و شهروند با درخت اشاره کرد و کلیپی را پخش کرد که برای هر بیننده ای این تصاویر تاسف بار بود ضمن اینکه در پایان این کلیپ اقدام تحسین برانگیز یک شهروند رشتی به نمایش گذاشته شد .

حاضران پس از پخش گزارش تصویری از شیوه قطع درختان و همچنین نحوه جا به جائی درخت پالم به افتخار صاحب آن که ظاهرا آقای سپهر خوشبین است همه حاضران کف زدند و علی القاعده بحال شهر و شهرداری رشت هم گریستند.

این کلیپ تلویزیونی چنان بر روحیات مخاطبان و حاضران در این برنامه تاثیر گذاشت که رامبد جوان و مهران احمدی با بیان جملاتی تاسف بار بودن این اقدام شهرداری رشت را در رسانه ملی محکوم کردند و به طور غیر مستقیم با بیان جملاتی و ذکر خاطراتی خواستار جلوگیری از ادامه روند چنین اقداماتی شد و بیان کرد چنانچه بنده رئیس جمهور بودم با عاملان این چنین اقداماتی به گونه ای رفتار می کردم که از کرده خود پشیمان شوند .

به همین منظور پیش بینی می شود نتایج نظر سنجی عملکرد شهرداری رشت در خصوص قطع درختان در روزهای آتی برای رامبد جوان ارسال گردد تا شاید خندوانه ای ها در برنامه های آتی با تشویق خود موجبات افتخار آفرینی تفکر جهانی و عملکرد محلی شهردار رشت را مورد توجه سایر مدیران شهرداری ها در کشور قرار دهند!

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 5144

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی