امروز: چهارشنبه 29 آبان 1398 برابر با 20 نوامبر 2019

رشوه 42 ميليوني در گيلان صورتجلسه شد

  • دوشنبه, 08 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

ماموران انتظامي در استان گيلان، رشوه42 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان را صورتجلسه كردند.

سرهنگ"محمدرضا جعفري خيرخواه"معاون اجتماعي پليس گيلان ، در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان رشت در پي گزارشات مردمي از يك مورد استعمال مواد مخدر مطلع شده و با حضور در محل دو زن و يك مرد را در حين استعمال دستگير كرده و از اين متهمان 94 گرم هروئين كشف كردند.

معاون اجتماعي پليس گيلان افزود: گروهبانيكم پژمان خوش روش كه سراكيپي خودروي انتقال متهمان را برعهده داشت، با رشوه سي و هفت ميليون ريالي متهمان جهت چشم پوشي و فرار از بزه انتسابي مواجه شده و اين مامور وظيفه شناس ضمن رد رشوه، مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهم مي نمايد.

سرهنگ جعفري خيرخواه در ادامه همچنين از صحت عمل ماموران وظيفه شناس در شهرستان شفت خبر داده و بيان داشت: مامورانانتظامي پاسگاهملاسرا در حين گشت زني به راننده و سرنشين يکدستگاهخودرويپيکان مشكوك شده و پس از متوقف نمودن، در بازرسي از اين خودرو مقداري ترياك كشف كردند.

وي تصريح كرد: گروهبانيكم محمدرضا فروزش كه ماموريت انتقال متهمان را برعهده داشت با رشوه 5ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان جهت چشم پوشي از بزه انتسابي مواجه شده و ضمن رد رشوه مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهمان كرد.

به گفته وي، متهمان با صورتجلسه رد رشوه و تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند.

انتهای پیام/083458

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 983

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی