امروز: شنبه 05 اسفند 1396 برابر با 24 فوریه 2018

اجتماعی

اجتماعی (3420)

سرویس اجتماعی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار روز در این بخش خواهد بود

شنبه, 05 اسفند 1396

طی حکمی از سوی دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت،  مشاور حمل و نقل و ترافیک شهردار و عضو هیئت مدیره موظف سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت منصوب شد

شنبه, 05 اسفند 1396

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای از بارش باران و برف در بخش‌های مختلف ۳۰ استان کشور خبرداد و به مسافران توصیه کرد از زنجیر چرخ و وسایل ایمنی لازم بهره بگیرند.

شنبه, 05 اسفند 1396
استاندار گیلان صبح امروز در جلسه گردشگری استان با تاکید بر ضرورت اهتمام اداره ها و سازمان ها به پاسخگویی به مردم گفت: با رعایت نظارت دقیق عملکردی، زمینه را برای سرمایه‌گذاری هر کس به هر میزان و مبلغی که تمایل داشته باشد، فراهم می کنیم. 
شنبه, 05 اسفند 1396

فرامرز جمشیدپور افزود: طرح جامع حمل و نقل در سطح کلان پس از هشت سال، امسال مصوب شد و بر این اساس، کلانشهر رشت بایستی تا سال 1405 نسبت به راه اندازی بی.آر.تی اقدام کند.

شنبه, 05 اسفند 1396

دبیرخانه «ستاد سلول های بنیادی استان گیلان» به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ صبح امروز در مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی (زیر کوچه) رشت افتتاح شد.

شنبه, 05 اسفند 1396

امام‌جمعه موقت رشت با بیان اینکه در جمهوری اسلامی ایران کسی را به‌زور مسئول نکرده‌اند گفت: مسئولان یا نباید مسئولیت می‌پذیرفتند و یا که پذیرفتند باید شیوه درست اسلامی را بیاموزند و برای رشد و تعالی اخلاق در جامعه اهتمام داشته و پاسخگو باشند.

جمعه, 04 اسفند 1396

آيا شهردار سابق رشت و رییس کمسیون حمل و نقل شورای چهارم رشت نميخواهند عذرخواهي كنند؟

صفحه1 از489

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی