امروز: سه شنبه 05 ارديبهشت 1396 برابر با 25 آوریل 2017

اجتماعی

اجتماعی (2280)

سرویس اجتماعی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار روز در این بخش خواهد بود

دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396

عضو شورای شهر رشت عنوان کرد؛ صحبت های امروز بنده جنبه تبلیغی ندارد ولی لازم می دانم حقایقی را با مردم در میان بگذارم تا بتوانند برای شورای آتی بهتر تصمیم بگیرند..

دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص برگزاری انتخابات سالم،‌  همه رسانه ها و خبرنگاران را به  رعایت اخلاق حرفه ای  به منظور برگزاری انتخابات سالم، دعوت می کنیم.

شنبه, 02 ارديبهشت 1396

رشت پرس// در آستانه انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت قرار گرفته ایم و شاهد حضور افراد متعددی از کاندیداها برای حضور در شورای اسلامی شهر شدیم.

پنج شنبه, 31 فروردين 1396

مدیریت شهری رشت علاوه بر تجربه نیازمند چابکی است و باید تمام عیار از ظرفیت های ملی و استانی در رسیدن به یک شهر متعالی بهره برد ؛لذا حضور حسین میربلوک در کنار سایر همکاران شورا می تواند نتایج قابل قبولی را در طول دوران فعالیت برای شهر به ارمغان بیاورد.

چهارشنبه, 30 فروردين 1396

برنامه های آتی در حوزه اقتصادی مدیریت شهری باید با هدف اقتصاد پایدار – درآمد پایدار طراحی گردد تا شاهد عدم تحقق زیر 50 درصد متوالی درآمدهای شهرداری رشت در طول سالهای اخیر نباشیم.

سه شنبه, 29 فروردين 1396

یکی از مهم ترین شاخص های توسعه در جامعه، تولد تئوری و اندیشه است. تئوری به معنای داشتن تسلسل نسبی عملکردها و اندیشه ها در یک فرآیند میان مدت و بلند مدت است.

یکشنبه, 27 فروردين 1396

از نظر جذب و اصطلاحاً کاریزماتیک بودن آقای روحانی بعنوان راس یک قطب نشان داده فاقد چنین توانی است و حتی حامیانش نسبت به وی شیفتگی ندارند؛ آقای رئیسی هم از این حیث تاکنون ناشناخته است.

صفحه1 از326

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی