امروز: دوشنبه 18 آذر 1398 برابر با 09 دسامبر 2019

انتقاد تند سرپرست آب منطقه ای گیلان از عملکرد شورای شهر در تالاب عینک رشت

  • چهارشنبه, 06 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، کارگروهی در استانداری گیلان با نام ستاد احیاء تالاب عینک به ریاست معاون عمرانی استاندار و با نظارت شخص استاندار محترم تشکیل شد و در خصوص اجرای این طرح ما تنها یکی از وظایف مشخص شده را بر عهده داشتیم

سرپرست آب منطقه ای استان گیلان با بیان اینکه چطور برخی افراد طرحی را که به اهتمام استاندار اجرایی شده است، میخواهند به اسم خود تمام کنند؟ افزود: این فردی که برخی رسانه ها می گویند پس از تذکر وی، ما شروع به پاکسازی کرده ایم، دقیقا در این طرح چه کرده است؟ بودجه داده است؟ 

وی ادامه داد: کارگروهی در استانداری گیلان با نام ستاد احیاء تالاب عینک به ریاست معاون عمرانی استاندار و با نظارت شخص استاندار محترم تشکیل شد و در خصوص اجرای این طرح ما تنها یکی از وظایف مشخص شده را بر عهده داشتیم که آنهم بالا آوردن سطح آب تالاب عینک بود. توزیع وظایف و نظارت بر اجرای طرح فقط با کارگروه فوق الذکر است.

نیکخو ادامه داد: شورای شهر نقشی در این کارگروه نداشت اما چون این اتفاق در محدوده شهر افتاده است شورا نیز در این پروژه ورود کرده است و اگر با اینگونه اظهارات می خواهند امتیازی بخاطر نقششان در این طرح بگیرند اصلا درست نیست.

سرپرست آب منطقه ای گیلان تصریح کرد: اگر باید تشکری بشود از دکتر محمدی و استاندار محترم باید تشکر کنیم که جلسات و هماهنگی های این دو بزرگوار موجب تسریع اجرای این پروژه شد.

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 10461

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی