امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

امیدوارم دوستان شورا هوشمندی به خرج دهند/رشت امروز به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است

  • پنج شنبه, 14 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس مدیرکل راه و شهرسازی گیلان طی گفت و گویی از شهردار رشت حمایت کامل کرد.

 مهندس شعبانعلی خاوری با بیان اینکه بازآفرینی محلات شهری جزو تکالیفی است که چندسال اخیر برعهده شهرداری ها گذاشته شده است، اظهار کرد: به عنوان یک شهروند از آقای ثابت قدم تشکر می کنم که علی رغم همه‌ی مشکلات موجود، چرخه نشاط و انجام پروژه های عمرانی را متوقف نکرده است.
خاوری افزود : با توجه به وجود مشکلات اقتصادی و انواع ناملایمات ، شهر رشت امروز به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است و به نظرم این کار صرفا به دلیل شجاعت و تبحر ایشان است.
وی گفت : اگرچه ممکن است اشکالاتی در برخی حوزه ها وجود داشته باشد اما چربش موضوع به سمت این است که ایشان در حال تلاش در حوزه عمرانی و اصلاح ساختارها  هستند.
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان به انجام پروژه جمع آوری آب های سطحی در رشت اشاره کرد و گفت: سالهای گذشته را فراموش نکرده ایم که با آغاز بارش باران شهر به یک استخر بزرگ تبدیل می شد ، بالاخره یک نفر باید شجاعت می داشت و کار را انجام می داد اگرچه مشکلاتی در حوزه زیرساختی با برخی سازمان ها دارد، اما هم اکنون کار به خوبی پیش می رود.
مهندس خاوری در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر موضوع بازآفرینی که یک مفهوم جدید در حوزه شهرسازی است توسط شهرداری رشت در دوران آقای ثابت قدم آغاز شده و رشت هم اکنون شهر پیشرو در این زمینه است و در تمام سیستم های اداری رشت را انگشت نما کرده اند و گفته اند که بروید حجم و میزان کار را ببینید و همه ی اینها اتفاقات بزرگی بوده است.
وی با ابراز خرسندی از انجام پروژه های عمرانی در سطح شهر یادآور شد: ضمن تشکر از ایشان حمایت کامل خود را به عنوان یک شهروند و دوما به عنوان کسی که ارتباط کاری با شهرداری ها دارم، از شهردار رشت اعلام می‌دارم و برای ایشان آرزوی توفیق دارم چون حجم عظیمی از کارها را آغاز کرده اند که در سطح کشور بی نظیر است.
خاوری با اشاره به استیضاح شهردار رشت گفت: امیدوارم دوستان شورا هوشمندی به خرج دهند و این نهایت آرزوی ماست که وقتی کسی با اجماع شهردار می شود، حداقل بالای ۵ سال ادامه کار دهد تا مردم اثرات تفکر او را در سطح شهر لمس و درک کنند.
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان در بخش دیگری از اظهارات خود به ابلاغ طرح تفصیلی اشاره کرد و گفت: به محض اینکه اجرای طرح تفصیلی برخی مناطق رشت آغاز شده آمار پرونده های کمیسیون ماده ۵ کاهش بافته است و آقای شهردار هم اعتقاد دارند که شهر باید پویایی داشته باشد و نهایت همکاری را داشته اند و بارها شهرداری رشت را برای سایر شهرداری ها مثال زده ام و چون آقای ثابت قدم یک فرد تحصیل کرده هستند و موضوعات مرتبط با حقوق شهروندی را احساس می کنند ، در این حوزه هم خوشبختانه همگام و همراه هستند.رشت رویایی

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 10561

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی