امروز: پنج شنبه 14 فروردين 1399 برابر با 02 آوریل 2020

رشت میزبان هجدهمین همایش «مدیران کلانشهر های کشور»

  • دوشنبه, 01 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس هجدهمین همایش معاونان و مدیران برنامه ریزی و توسعه کلانشهرهای کشور به میزبانی شهرداری رشت برگزار می شود.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری رشت با اشاره به برگزاری هجدهمین گردهمایی معاونان و مدیران برنامه ریزی و توسعه کلانشهرهای کشور ، اظهار کرد: این همایش روزهای سوم و چهارم شهریور ماه به میزبانی شهرداری رشت برگزار می شود.
محمدرضا شیرزاد بررسی میزان تحقق مصوبات پیشین، مسائل و چالش های پیش روی شهرداری ها در حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه را یکی از برنامه های این گردهمایی عنوان کرد و افزود: مسائل مرتبط با نظام جامع مدیریت شهری، آئین نامه اداری و استخدامی شهرداری ها و اقتصادمقاومتی در حوزه عملکردی شهرداری ها نیز در این همایش بررسی می شود.
وی با اشاره به گستردگی حوزه مأموریتی شهرداری ها و تنوع و پیچیدگی مسائل پیش رو، گفت: انتقال تجارب، بررسی چالش های مدیریت شهری و پیداکردن راهکارهای حل و مواجهه با آنها هدف برگزاری اینگونه همایش ها و گردهمایی ها است.
مدیرنوسازی و تحول اداری شهرداری رشت و دبیراجرایی گردهمایی نیز در باره این همایش اظهار کرد: این گردهمایی سالانه دو بار به میزبانی یکی از کلانشهرهای کشور برگزار می شود.
مسلم  گنجی افسوران تصریح کرد: کمیسیون معاونان برنامه ریزی و توسعه، کمیته های پنج گانه مدیران شامل کمیته های آمار و تحلیل اطلاعات و ارتباطات،  پژوهش و توسعه، فن آوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش، تشکیلات و بهبود روش ها و همچنین کمیته برنامه و بودجه از شرکت کنندگان این همایش هستند.
به گفته این مسئول در این گردهمایی مسائل مشترک شهرداری های کلانشهر ها در حوزه تخصصی هر کمیته نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.مهر

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 10807

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی