امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

همراهي دو عضو شوراي شهر رشت در سفر خوراك شناسي با شهرداري

  • دوشنبه, 01 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس، صد و پنجاه و سومین جلسه ی علنی شورای شهر رشت در عمارت مرکزی شورا برگزار شد

محمد علی رفیعی نوده ضمن تبریک ویژه به همه ی بانوان وشیرزنان کشور بابت کسب اولین مدال المپیک توسط کیمیا علیزاده و تبریک به کشتی گیران كه بعداز۱۶سال موفق به کسب طلا شدند اظهار داشت: در جلسه آتي شورا انتخابات هیات رییسه را در پيش رو داريم و  این هفته ي  آخری است که به عنوان رئیس شورا در خدمت دوستان میباشم لذا از همه ی همکاران بويژه اصحاب رسانه كه در تمامي اين سالها ما را تحمل كردند  تشكر و قدرداني مي كنم.

رييس شورا در ادامه ي جلسه با پخش فيلمي كوتاه از مرگ ماهیان در حاشیه ي رودخانه زرجوب اظهار كرد:بنده دو هفته اي كه در روسیه بودم با ديدن دو رودخانه ي مصنوعی در دو شهر روسيه در مقايسه با رودخانه هاي اينجا به عنوان عضوي از شورا افسوس خوردم.

وي با اشاره به اينكه شعار انتخاباتي همه ما  پاكسازي رودخانه ها بود اظهار داشت: بياييد در مدت باقيمانده از عمر شورا براي نجات رودخانه ها كاري انجام دهيم ،ما مخالف ساخت پارک نیستیم ولی  توسعه نباید به محیط زیست آسیب برساند و اولویت ها بايد رعایت شود.

رفيعي بااشاره به نامه ارسالي شهرداري رشت به شورا كه خواستار حضور اعضای شورا در دو جشنواره خوراک شناسی  در چین ۳الي ۶ آذر و کره جنوبی ۲۸ مهر تا ۲ آبان شدند قرار بر اين شدفرانک پیشگر برای چین و عباس صابر برای کره جنوبی در این سفر همراه با شهردار رشت باشند

و در پايان با توجه به استعغاي محمود باقري در هفته ي گذشته با رای گیری اعضاي شورا در صحن به صورت دوفوریت بررسي شدكه تنها محمود باقري و رفيعي نودهي بااستعفا موافقت كردند.

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 10809

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی