امروز: جمعه 07 آذر 1399 برابر با 27 نوامبر 2020

پیرو تلاش ها و پیگیری های شهردار رشت به منظور جذب سرمایه گذار ؛ انعقاد تفاهم نامه شهرداری رشت و وزارت دفاع

  • چهارشنبه, 17 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

برای نخستین بار تفاهم نامه  شهرداری رشت و وزارت دفاع در خصوص اجرای پروژه سامانه حمل و نقل ریلی( تراموا ) در شهر رشت  منعقد شد.

پیرو تلاش ها و پیگیری های شهردار رشت به منظور جذب سرمایه گذار برای احداث و توسعه ی سیستم حمل و نقل انبوه بر تراموا در سطح شهر رشت صبح امروز ۹۵/۶/۱۶جلسه ای با حضور دکتر سید محمد علی ثابت قدم شهردار رشت، اسلامی معاون مهندسی دفاعی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، به همراه هیاتی از شهرداری رشت متشکل از عاشوری مدیر دفتر سرمایه گذاری شهرداری رشت، اللهی معاون سرمایه گذاری دفتر سرمایه گذاری ، مهدی جهانگیر سامت مدیر مطالعات حمل و نقل شهرداری رشت و نیز   مهموم مدیرکل مهندسی دفاعی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع شمال کشور در محل ساختمان خاتم الاوصیا واقع در سایت وزارت دفاع برگزار شد .

در این جلسه طرفین در خصوص جنبه های مالی و اجرایی پروژه ی مذکور به مذاکره پرداختند و در پایان تفاهم نامه ای فی ما بین طرفین برای اجرای پروژه به صورت EPCF منعقد گردید . لازم به توضیح است که این تفاهم نامه نتیجه تلاش مجموعه دفتر سرمایه گذاری می باشد که در راستای احداث و توسعه ی ترموای شهر رشت به منظور گسترش حمل و نقل عمومی و تسهیل در تردد شهروندان در معابر شهری در ۴ فاز به طول تقریبی ۱۷۶۰۰ متر که از فرودگاه سردارجنگل تا مسکن مهر امتداد می یابد و برآورد ریالی تقریبی ۱۰۰۰ میلیاردتومان تعریف شده است و لایحه آن در اواخر سال گذشته به تصویب شورای اسلامی شهر رشت رسیده بود.

 
 

 
 
 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 11065

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی