امروز: سه شنبه 06 خرداد 1399 برابر با 26 می 2020

جزییات مخالفت با استعفای اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان

  • یکشنبه, 21 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس،رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان با اکثریت آرا، رای مجدد برای ماندگاری گرفت.

دهمین نشست هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان ظهرديروز بطور فوق العاده در خصوص استعفای رییس هیات مدیره برگزار شد و طی آن و با رای قاطع هیات مدیره استعفای حسین داداشی پذیرفته نشد و همه اعضای هیات مدیره در تعاملی مشترک همچنان خواستار حضور و همراهی ایشان به عنوان رئیس هیات مدیره در خانه مطبوعات گیلان شدند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با اعلام این خبر گفت:در این جلسه که نامه استعفای آقای داداشی تحت عنوان عدم همراهی، وفاق و همدلی برخی از اعضا مطرح شده بود مورد پذیرش هیات مدیره قرار نگرفت و همه متفق القول خواستار حضور مجدد ایشان به عنوان رییس هیات مدیره شدند تا در ادامه با همراهی و همکاری یکدیگر خانه مطبوعات به اهداف خود نزدیکتر شود.

کریم خورسندی افزود:در این جلسه همچنین موضوع استعفای کریمی (نایب رییس) و سامری (بازرس) نیز مطرح گردید که پس از قرائت متن نامه های آنها ، اعضای هیات مدیره با هر دو استعفا مخالفت کردند و خواستار حضور و همراهی این دو عضو هیات مدیره نیز شدند تا در سایه حمایت و همدلی به امور اصحاب رسانه و خبرنگاران بهتر و جدی تر پرداخته شود.

گفتنی است در این جلسه علی کریمی  به عنوان رئیس کمیته انضباطی گزارشی از عملکرد این کمیته در خصوص بررسی پرونده ها ارائه کرد و گفت: حدود 300 پرونده مورد تایید نهایی قرار گرفته و آماده صدور کارت می باشد و حدود 120 پرونده نیز با نقص مدرک همراه است که با تکمیل پرونده ها تا پایان شهریور کارت این اعضا صادر خواهد شد. ايسنا

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 11132

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی