امروز: پنج شنبه 01 آبان 1399 برابر با 22 اکتبر 2020

درخواست سردار میرحیدری از اعضای شورای اسلامی شهر رشت/ وضعیت استان گیلان مانند 50 سال پیش است / زیر ساخت های کلانشهر رشت هیچ تناسبی با جمعیت آن و پذیرش گردشگر و مسافر ندارد

  • یکشنبه, 11 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اختصاصی/ به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، استدعای من از شورای شهر این است که ببینند اولویت ها در چیست ؟و برنامه ها را با توجه به معضلاتی که بر گرده مردم است تدوین کنند .

سردار میرحیدری فرماندهی انتظامی استان گیلان در جلسه شورای شهر اظهار داشت : از شورای شهر تشکر می کنم به خاطر تعامل و همکاری با نیروی انتظامی استان .وی افزود :مجموعه دستگاهها در ایجاد و حفظ امنیت نقش موثر دارند و شورای شهر و اعضای آن هم که منتخب مردم هستند نیز نقش بسزایی دارند.
سردار میرحیدری اضافه کرد :پلیس هم تلاش میکند تا وظایف محوله خود را در این خصوص به نحو احسن انجام دهد.
وی افزود : متاسفانه زیر ساخت های کلانشهر رشت هیچ تناسبی با جمعیت آن و پذیرش گردشگر و مسافر ندارد و این کاستی ها بار سنگینی را به دوش مردم تحمیل می کند .
وی تصریح کرد :این کاستی ها از گذشته رقم خورده و وضعیت وضیت ناگواری است و پلیس هم به عنوان محافظ امنیت مردم ، این کاستی ها سهم پلیس را اضافه می کند و چه در حوزه ترافیک و امنیت پیچیدگی کار همکاران ما را افزایش می دهد.
وی ادامه داد : استدعای من از شورای شهر این است که ببینند اولویت ها در چیست ؟و برنامه ها را با توجه به معضلاتی که بر گرده مردم است تدوین کنند .
وی خاطر نشان کرد :اقداملت گسترده ای برای توسعه شهری در حال شکل گیری است اما آیا ما پیش بینی های لازم را در مورد نارضایتی های مردم در زمینه نظام و انقلاب کرده ایم ?
فرماندهی انتظامی استان گیلان عنوان کرد :استدعای من از شورای شهر و شورای ترافیک این است که اقدامات سنجیده تر باشد  این درست است که مردم گیلان مردم نجیب و صبوری هستند ،ساعت ها بحث ترافیک را تحمل می کنند و ندانم کاری ها گره بر کار آنها می زند .
وی ادامه داد :نگذاریم همه مشکلات و بارها به دوش مردم و شهروندان تحمیل شود .
وی با بیان اینکه ماموریت های مختلفی در استانهای دیگر کشور داشته است گفت :وضعیت استان گیلان مانند 50 سال پیش است و ظرفیت های خدمت رسانی ضعیف است .
وی افزود :کرامت های انسانی نباید نادیده انگاشته شود و این امر در حوزه انتظامی استان نیز وجود دارد که اندکی به مدد شهرداری و شورا بهتر شده است.
سردار میر حیدری اظهار کرد : باید بستر را برای فعالیت و خدمت پلیس فراهم کنیم .وضعیت یگان های پلیس و انتظامی ما در شان مردم رشت نیست.
وی افزود :فراوانی جرم در شهر رشت خلاف های رانندگی است . آمار جسمی و جرحی های استان بر اثر تصادفات بالاست و جاده های استان نیز استاندارد نیست.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به شبیخون های فرهنگی دشمن در جامعه اشاره کرد و افزود :باید با ادبیات مناسب و نهادینه سازی فرهنگ اسلامی جوانان را از این شبیخون فرهنگی آگاه ساخته و دور کنیم .
وی به اجرای طرح گیلان مطهر در ایام تعطیلات در استان اشاره کرد و اظهار داشت :این طرح موفقیت های مطلوبی در استان داشته است و در استانهای دیگر نیز در حال انجام می باشد .
سردار میرحیدری ساخت مجموعه های ورزشی برای اوقات فراغت جوانان را ضروری خواند و گفت : این وظیفه مهم بر عهده شورا و شهرداری محترم است و امیدوارم که در زمینه جمع آوری معتادان متجاهر و انتقال آنها به مراکز تعیین شده نیز اقدامی صورت گیرد .
وی در زمینه امنیت پارک ها گفت :استقرار پلیس پارک ها به جهت رفع مزاحمت ها برای خانواده ها ضروری است .

انتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 11481

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی