امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

فرمانداران از همه ظرفیت ها برای نام نویسی اینترنتی مردم استفاده کنند

  • پنج شنبه, 15 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان گفت: زیرساخت های مخابراتی استان دسترسی به اینترنت را در مناطق مختلف فراهم کرده است و فرمانداران باید از تمام ظرفیت ها برای نام نویسی مردم به شیوه اینترنتی استفاده کنند

کیوان محمدی در بازدید از ستادسرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان تالش بر استفاده از ظرفیت های شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، مدارس و مدیران مدرسه ها، مساجد و پایگاههای بسیج برای افزایش نام نویسی مردم استان گیلان به شیوه اینترنتی تاکید کرد.
وی افزود: تاکنون 11 هزار نفر از اهالی شهرستان تالش به شیوه اینترنتی در سرشماری نام نویسی کرده اند و انتظار می رود بیش از این به درج اطلاعات خانوارهای خود در مرحله نخست سرشماری اقدام بکنند.
وی بیان کرد: نام نویسی به شکل اینترنتی در مرحله نخست سرشماری تا 24 مهرماه ادامه خواهد داشت و در مرحله دوم، 900 مامور سرشماری در استان گیلان آمارگیری چهره به چهره را انجام خواهند داد.
علی فتح الهی فرماندار تالش نیز در این بازدید گفت: 55 مامور سرشماری،11کارشناس و معاون فنی، 6 آمارگیر ذخیره، یک آمارگیر تلفنی با11خودرو از 279آبادی در10دهستان و چهاربخش تالش آمارگیری می کنند.
شهرستان تالش با بیش از 190 هزارنفرجمعیت با 110 کیلومتر فاصله از رشت مرکز گیلان، در غرب این استان قرار دارد.ایرنا

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 11531

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی