امروز: دوشنبه 11 فروردين 1399 برابر با 30 مارس 2020

تلاش شهرداری رشت برای نصب کارخانه زباله سوز از رده خارج! / سهام دار TTS خطاب به اعضای شورا: درباره ما اظهار نظر نکنید!

  • دوشنبه, 03 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، سهام دار شرکت تی تی اس در صحن شورای اسلامی با بیان اینکه زباله سوز سروان بر اساس استاندارهای جهانی است گفت: قرداد این زباله سوز در سال ۹۲ بسته شده و قرار است ششصد تن زباله سوخته شود.

سهام دار شرکت تی تی اس در صحن شورای اسلامی با بیان اینکه زباله سوز سروان بر اساس استاندارهای جهانی است گفت: قرداد این زباله سوز در سال ۹۲ بسته شده و قرار است ششصد تن زباله سوخته شود.

وی گفت: در تمام این مدت قرار بود زمین بابت اینکار فراهم گردد و آزمایشاتی روی زباله ها و ارزش حرارتی آنها بررسی شود. این زباله سوز بر اساس استانداردهای آمریکا می‎باشد و این که میگویند دارای استاندارد جهانی نیست را من قبول ندارم.

امامی گفت: انتظار داریم که اول کارمان را ببیند و سپس درباره ما اظهار نظر کنند. وی افزود: همین دستگاه برای تهران نصب شده و همگی رضایت دارند بنده و تمام عوامل این شرکت توان خود را بکار می‎گیریم تا اینکار به نحو احسنت انجام شود.

در ادامه حاجی پور مدیر پسماند شهرداری رشت گفت: این قرارداد با مبلغ ۴۵ میلییون دلار بسته شده است که اگر همه چیز به روال انجام شود در ۲۷ ماه این پروژه به اتمام میرسد و میتوان از آن استفاده کرد.

در همین زمینه مظفر نیکومنش به عنوان منتقد این مساله گفت: در زمان استانداری آقای هاشم نیا چندین بار به دنبال این مساله رفتیم تا بررسی شود که در آن زمان استانداردهای این شرکت رد شد. این کارخانه زباله سوز از رده خارج است و در کشورهای اروپائی و آسیایی بهره برداری نمی شود و به همین استناد طرح مسکوت ماند.

وی افزود: چرا در این سه سال به این مهم پرداخت نشده است و اکنون که پرداخت شده بدون اطلاع شورا بوده حتما دست هایی پشت پرده است. این قرار داد دارای ابهاماتی است و نباید به راحتی از این قضیه گذشت.دیارمیرزا

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 11682

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی