امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

صیادی خواستار جلوگیری از تشتت و چلنج در بین اصلاح طلبان شد! / سوالات بی جوابی که صیادی از خود و اصلاح طلبان گیلان پرسید؟!

  • سه شنبه, 04 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، مازیار صیادی در جلسه مشرک شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان و شورای مشورتی اصلاح طلبان گیلان که در دفتر مجمع نیروهای خط امام (ره) برگزار شد،  اظهار کرد: با همگرایی وهم افزایی تمام نیروهای اصلاح طلب می توانیم به اهداف اصلاحات دست یابیم.

وی با بیان اینکه هرگونه تنش واختلاف در نهایت به زیان اصلاح طلبان خواهد شد افزود: هر قدر در مسیر حذف همدیکر گام برداریم یقین داشته باشیم که طیف اصلاح طلبان ضعیف تر خواهند شد. ما اهداف بزرگتر و وسیع تری در پیش داریم که اگر تشتت و چلنج بین اصلاح طلبان داشته باشیم مطمن باشید بهره برداران اصلی این سناریو جناح رقیب خواهند بود.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان با نگاره معترضه به اصلاح طلبان حاضر در جلسه گفت: ما کجای کاریم؟ وچه سهمی از دولت را در اختیار داریم؟ وکدام قله را فتح کردیم؟ اساسا محصول کارمان چیست ؟ دنبال چه هستیم ؟ اگر همدیگر را تخریب وتضعیف کنیم یقینا مدیران ارشد استان اصلاح طلبان را برنمی تابند!

وی گفت: سعی کردیم براساس منشور اصلاح طلبان که تعامل و قانونمداری جزو سرلوحه اهدافمان است عمل کنیم ودر مقابل رفتارهای غیر قانونی موصع گیری کنیم تا فضای مناسب را بر ای تحقق اهداف رقم زنیم  ولی متاسفانه تعدادی از دوستان ناخواسته اهداف رقیب را در ایجاد تنش در صفوف اصلاح طلبان دنبال می کنند. این قصه برایم بسیار درد اور است که شاهد درگیری کلامی در فضای مجازی می شوم.

صیادی ادامه داد: بنده مرزی بندی بین طیف و دسته و گروه اصلاح طلبان و احزاب ومشورتی قایل نیستم، همه مان جزو انرژی اصلاحات گیلان هستیم ولی گویا تعدادی از دوستان در فضای دیگری بسر می برند به گونه ای که بعضی از افراد در کلام اصلاح طلبند ولی در رفتار اصول گرا و از هر پایداری هم پررنگ تر هستند !!!

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان اضافه کرد: سعی نکنیم حرف مان با رفتارمان در تضاد باشد وسعی کنیم هر گروه با رعایت خط و مرز تشکیلاتی وظایف محوله امورات را پیگیری نماید و برایند آن باعث تقویت اصلاح طلبی شود.

وی با بیان اینکه خوشحال هستم که اتحاد لازمه صورت گرفته است و یقین دارم این تفاهم ودوستی هرگز گسسته نخواهد شد ادامه داد: مادامیکه به وعده های خودمان وفادار باشیم می توان به آینده اصلاحات در گیلان امیدوار بود.کاسپین

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 11710

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظرات  

 
0 #1 تحليلگر در تاریخ: چهارشنبه 05 آبان 1395 ، ساعت 11:08 ب ظ
اي بابا استاندار هم براي شما اصلاح طلبان گيلان پپسي باز نمكند بقيه سر جاي خود......
نقل قول
 

 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی