امروز: یکشنبه 04 اسفند 1398 برابر با 22 فوریه 2020

شهردار منطقه 5 رشت در مسیر شورای شهر و اهالی مسکن مهر در بحران مدیریت!

  • شنبه, 08 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،متاسفانه شهردار منطقه 5 بیشتر فعالیت خود را در ابتدای شهرک همچون فضاسازی و پیاده رو سازی و روشنایی معابر انجام داده است و به حاشیه شهرک و معابر فرعی اهمیتی داده نمی شود

یکی از مشکلات اصلی مسکن مهر رشت نبود زیر ساخت های مناسب شهری، همچون آب و فاضلاب، روشنایی معابر ،پیاده روهای مناسب، حضور سگ های ولگرد و عدم وجود فضای سبز و… می باشد.

یکی از ساکنین مسکن مهر با ارسال تصاویری از شهرک مسکن مهر از بالا آمدن آب فاضلاب با کمترین بارانی در این شهرک خبر داد.

این شهروند با بیان اینکه ساکن کوچه مهر ۸۰ می باشد گفت: این منطقه با کمترین بارانی فاضلاب آن به بیرون می زند و تا الان نه شهرداری منطقه ۵ رشت و نه اداره آب و فاضلاب این منطقه هیچ عکس العملی را در این چند ماه انجام نداده اند و هرکدام با مقصر شناختن نهاد طرف مقابل کاری را از پیش نمی برند!

وی افزود: یکی دیگر از مشکلات ساکنین این منطقه وجود سگ های ولگرد و همچنین نبود پیاده روی مناسب و عدم روشنایی معابر می باشد و به همین دلیل خانواده ها مجبور به عبور از گل ولای برای رفت و آمد هستند و یا در شب به دلیل عدم روشنایی رفت و آمد مشکل می شود.

این شهروند همچنین با ابراز ناراحتی اظهار کرد: آیا مسئولین این منطقه حاضر هستند خانواده خود در چنین وضعیتی زندگی کنند؟!

وی افزود: شهرداری منطقه ۵ رشت زحمات زیادی را در این مدت کشیده است ولی متاسفانه بیشتر فعالیت خود را در ابتدای شهرک همچون فضاسازی و پیاده رو سازی و روشنایی معابر انجام داده است و به حاشیه شهرک و معابر فرعی اهمیتی داده نمی شود.

این ساکن شهرک مسکن مهر پایان افزود: امیدواریم با عملکرد اینگونه شهرداری منطقه ۵ باعث نشود که در مسکن مهر هم بالای شهر و پایین شهر بوجود بیاید! بلکه امیدواریم عدالت شهری در این منطقه رعایت شود.پیک دانشجو

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 11765

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی