امروز: پنج شنبه 13 آذر 1399 برابر با 03 دسامبر 2020

  • /images/banners/Special.png
تذکر پورناصرانی به اعضای شورای اسلامی شهر رشت!/ راه اندازی مشاور املاک تهاتر در خیابان معلم رشت با کدام مجوز صورت گرفت؟!

  • دوشنبه, 10 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، در پی انتشار اخباری مبنی بر ضعف عملکرد و مدیریت شهرداری منطقه یک رشت و اظهارات شبهه برانگیز وی در برخی رسانه ها ، این بار پورناصرانی پا را فراتر نهاد و به عقیده خود پاسخ شبهاتی را داد که بیشتر از اینکه شفاف سازی باشد می تواند توهمی آنرا نام نهاد .

در پی انتشار اخباری مبنی بر ضعف عملکرد و مدیریت شهرداری منطقه یک رشت و اظهارات شبهه برانگیز وی در برخی رسانه ها ، این بار پورناصرانی پا را فراتر نهاد و به عقیده خود پاسخ شبهاتی را داد که بیشتر از اینکه شفاف سازی باشد می تواند توهمی آنرا نام نهاد .

وی در بخشی از سخنان خود در خصوص اینکه علاقه ای به سیاست ندارد و ورود خود را به انتخابات شورا به صراحت تکذیب کرده است. حال سوال اینجاست که ابتدا باید بررسی کرد و دید چه کسی ورود وی را به عرصه انتخابات مطرح کرده که ایشان این چنین تکذیب می کند . آیا باید این بازی سیاسی را نیز بر ضعف های دیگر وی اضافه کرد و یا اینکه ایشان به دعوت خودشان تصمیم بر حضور در انتخابات شورا داشته که خود هم به این نتیجه رسیده که نباید ورود کند.

بررسی ها نشان می دهد تا این لحظه هیچ اخباری مبنی بر ورود احتمالی شهردار منطقه یک به عرصه انتخابات آتی بیان نشده و لذا تکذیب آن توسط خود فرد می تواند نوعی بازی با افکار عمومی تلقی گردد که قطعا در آینده به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

البته شهردار منطقه یک در بخش دیگری از اظهارات خود و در واکنش به انتقادات اخیر اعضای شورای اسلامی شهر رشت در جلسات مختلف که دغدغه پرداخت مطالبات پاکبانان را خواستار بودند ، تیر خلاص را بر پیکر بی جان پاکبانان خدوم شهر نشاند و اعلام می کند که پاکبانان از نیروهای شهرداری نیستند و لذا شهرداری تکلیفی در خصوص پرداخت حقوق آنها ندارد. البته شاید از منظر قانونی این اظهارات بدون اشکال باشد ولی همگان به این موضوع واقف هستند که اولا نیروهای فعال در شرکت های طرف قرارداد ابتدا از نیروهای شهرداری منطقه یک محسوب می شدند و پس از اجرای واگذاری برخی امور به بخش خصوصی این نیروها به شرکتها منتقل شده اند و لذا سرباز زدن از وظیفه انسانی و اخلاقی جهت عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران نمی تواند دلیلی بر سلب مسئولیت مدیر منطقه در پرداخت حقوق محسوب گردد.

همچنین شایسته بود مدیر شهرداری منطقه یک بصورت شفاف در خصوص تغییر رویکرد پرداخت و دریافت مطالبات و راه اندازی مشاور املاک ! در خیابان معلم رشت و شیوه محاسبات آن بیشتر سخن می گفت تا شهروندان بیشتر با ابعاد مدیریتی وی آشنا شوند که قطعا در آینده ای نزدیک این موضوع بصورت ویژه و با انتشار اسناد و نقش وی در هدایتگری منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 11782

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی