چاپ کردن این صفحه

  • /images/banners/Special.png
ارسال نامه بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان به دادستان تهران + سند

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس نامه بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان برای پیگیری قضایی هتاکی اخیر یکی از نمایندگان مردم رشت در مجلس به دادستان تهران ارسال شد.

بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان امروز با صدور نامه‌ای خطاب به جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران عنوان کرد: اخیراً غلامعلی جعفرزاده یکی از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در پی سخنرانی حجت‌الاسلام احمد پروایی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در شب اربعین، با صدور مرقومه‌ هتاکانه و توهین‌آمیز به این بهانه که اظهارات روشنگرانه آقای پروایی درباره فتنه سال 88 و حامیان آن به دلیل مواضع خاص این نماینده بود، وی را مورد توهین و هتک حرمت قرار داد و اکاذیبی را به ایشان نسبت داده است.

در ادامه نامه بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان آمده است: مستند به ماده 609 و 698 قانون مجازات اسلامی و با توجه به حضور واشتغال نمایندگان در تهران خواستار ورود آن مقام محترم و رسیدگی به موضوع به عنوان مدعی‌العلوم هستیم.

در پایان این نامه می‌خوانیم: بدیهی است مصونیت نمایندگان در زمینه اظهار نظر در مقام ایفای وظایف نمایندگی نمی‌تواند مجوزی برای دروغ‌پردازی و هتاکی و حرمت‌شکنی باشد مضاف بر اینکه هتاکی ودروغ‌پردازی ارتباطی به وظایف نمایندگی نداشته است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 12047