امروز: دوشنبه 29 دی 1399 برابر با 18 ژانویه 2021

  • /images/banners/Special.png
شهردار محترم و شهرداران مناطق به ازای گفتمان در شورا بیانیه صادر می کنند /شهرداری جولانگاهی برای حل موضوعات شخصی ومنافع فردی گردیده/متاسفم برای برخی از همکاران که سیاست بگیر و ببند راه انداختند

  • یکشنبه, 07 آذر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس در صد و شصت و ششمین جلسه علنی شورای شهر رشت حجت جذب بعنوان اولین ناطق از عدم رعایت سلسله مراتب در شهرداری رشت و شهرداریهای مناطق انتقاد کرد.

و ی ابراز داشت:

نظر به موضوعات پیش آمده لازم دانستم گوشه ای از مسایل را در غالب تذکر عنوان کنم. اولین موضوعی که در هر سازمان بدیهی است حفظ احترام به جایگاه حقوقی و رعایت سلسله مراتب است که ظاهرا در شهرداری اینگونه نیست به عنوان مثال شهردار محترم و شهرداران مناطق به ازای گفتمان در شورا بیانیه صادر کنند و شورا که خانه مردم است به راحتی توهین می کنند و عده ای از اعضای شورا را اقلیت ناآگاه خطاب می کنند که اگرپنج نفر باشند و متوسط آرای هر کدام نه هزار نفر باشد توهین به شعور هزاران نفر آدم هایی است که در این شهر رای داده اند جالب است شهرداری به جای اینکه مکانی برای حل دغدغه ها و مشکلات مردم باشد جولانگاهی برای حل موضوعات شخصی ومنافع فردی گردیده و چه بسیار این روزها که هر کس بازی بهتری کرد برنده است از چه زمانی و چطور با سرنوشت مردم بازی شده و برنده شدن چه معنا می دهد بماند.

خطاب من به برخی از شهرداران و مسئولین شهری این است آیا افتتاحیه پروژه های ناتمام و نیمه کاره اینقدر مهم است که بیانیه صادر می کنید و به شورا که جایگاه مردم است توهین می کنید. و از بیانات رهبرهم استفاده می کنید چه مظلوم است رهبر.

آن از شخصی که با حمایت از طرفداران فتنه دل رهبر را خون می کند و حالا نیز به به نماینده خبرگان رهبری بی حرمتی می کند و با آوردن جمله ای از بیانات رهبری حق جلوه می دهد . پیروی از ولایت در عمل و رفتار انسان و ثابت ماندن تا آخرین نفس است نه صرفا در گفتار که زیاد بودند لاف زدند و در عمل با کوله باری از سابقه سر خوردند .

بگذریم به چند نکته گذرا اشاره می کنم و اگر لازم بود در جلسه دیگر روشن تر با مردم سخن می گویم شهرداران محترم کجای قانون گفته تا یک چهارم بدهی کمیسیون ماده صد را ندهی فیش عوارض نمی توان گرفت و و اعتراض هم پذیرفته نیست و تهاتر باید در همان منطقه باشد و چرا آسفالت مناطق بالا دست چند برابر مناطق پایین دست است.

چرا حقوق رفته گران، نگهبانان، بازرسین تاکسیرانی و رانندگان اتوبوسرانی و آتش نشانان و غیره ماهها به تعویق می افتد و چرا بیمه تامین اجتماعی آنان داده نمی شود .

مردم می دانند شرکت های حجمی چه بر سر کارگران می آورد چرا سبزه میدان، پیاده راه فرهنگی، پارک عینک چند ماه پیش افتتاح شد در حالیکه پروژه به پایان نرسید .

مردم می دانند دلیل ابطال برخی از مناقصه ها چیست چرا پیاده راههای سالم باز هم کنده می شود.

مردم می دانند باز هم بحران سراوان تکرار می شود می دانند چرا مصرف شن در مرکز انباشت زباله در سراوان از سالی 400 تن به روزی 400 تن رسیده است .

مردم می دانند ممکن است در آینده ای نزدیک به علت عدم مدیریت صحیح و به دلیل انباشت زباله در شهر به بحران موشی که به اندازه گربه شده اند برسیم.

آیا مردم می دانند که بیماری حاصل از این بحران ایجاد شود دور نیست زمانی فرا می رسد که مردم واقعیت ها را آن گونه که هست بفهمند نه آنگونه که نشان داده می شود.

البته با کمال احترام بگویم خود کرده را تدبیر نیست من نبودم جزء کسانی که گرفتن افتتاحیه را اشکال می دانند اما اجازه نمی دهم هر که از راه برسد به جایگاه شورا وشعور مردم توهین نماید .

البته متاسفم برای برخی از همکاران که سیاست بیر و ببند را راه انداخته و در ظاهر مخالفت می کنند و در خفا دوستی و به دنبال برد تبلیغاتی هستند نه دلسوزی برای مردم که خود می دانند با خدایشان.

در آخر از همه همکاران تقاا دارم از لاک خود گرایی خارج شده و با همدلی و حفظ جایگاه شورا که خانه مردم است شورایی مقتدر مبتنی بر منافع مردم که قطعا توسعه شهری به همراه خواهد داشت را رقم بزنند.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 12064

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی