امروز: دوشنبه 06 بهمن 1399 برابر با 25 ژانویه 2021

نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیأت نظارت گیلان انتخاب شد

  • چهارشنبه, 24 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان از انتخاب نماینده سازمانهای مردم نهاد در هیأت نظارت بر عملکرد سازمانهای مردم نهاد گیلان خبر داد.

یونس رنجکش گفت: در انتخاباتی که با حضور نمایندگان تشکل های مردم نهاد در دفتر اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد،خانم زهرا تهمتن به عنوان نماینده این تشکل ها انتخاب گردید.

وی اضافه کرد: هیأت نظارت بر عملکرد سازمانهای مردم نهاد استان گیلان متشکل از نمایندگان استانداری،اطلاعات،شوراهای اسلامی و سازمانهای مردم نهاد است که نقش نظارتی و صدور مجوز برای تشکل های مردم نهاد را دارد.

وی یادآور شد: این انتخابات چهارمین دوره انتخاب نماینده تشکل ها بوده است که خانم تهمتن برای چهارمین دوره پیاپی انتخاب شده است.

وی یادآور شد: مدت نمایندگی اعضای تشکل های مردم نهاد در هیأت نظارت دو ساله است.

به گفته وی،سازمانهای مردم نهاد یکی از سرمایه های مهم اجتماعی هستند که باید از ظرفیت های آنان برای توسعه اجتماعی بهره مند شد.

رنجکش تأکید کرد: دولت نیز بر ضرورت استفاده مناسب از این ظرفیت ها تأکید دارد و در استان گیلان هم سیاست ها بر اساس رویه های دولت تدبیر و امید می باشد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 1230

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی