امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

ترک جلسه عضو شورای شهر رشت به نشانه اعتراض

  • یکشنبه, 28 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس عضو شورای اسلامی شهر رشت در اعتراض به حذف و کاهش برخی از بندهای عوارض شهرداری این شهر جلسه علنی شورا را ترک کرد.

 پیش از ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر رشت موضوع بررسی دفترچه عوارض و خدمات بهای شهرداری رشت در دستور کار اعضای شورا قرار گرفت.

در این جلسه برخی از بندهای عوارضی و خدماتی شهرداری رشت با رای اعضای شورا با کاهش و یا حذف عوارض نقدی مصوب شد که این موضوع موجب اعتراض یکی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت شد.

فاطمه شیرزاد عضو معترض به حذف عوارض شهرداری پس از بازگشت دوباره به صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت با اعتراض به کاهش و حذف برخی از عوارض و بهای خدمات گفت: در حالی که شهرداری رشت با کمبود شدید منابع مالی مواجه است حذف و کاهش عوارض و بهای خدمات موجبات بروز مشکلات بیشتر می‌شود.

وی با بیان اینکه دستگاه‌ها در قبال دریافت خدمات مکلف به پرداخت عوارض هستند، افزود: شهرداری رشت پس از اخذ عوارض مبالغ دریافتی را برای برطرف شدن مشکلات شهروندان هزینه می‌کند.

یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر رشت نیز در نشست مذکور اظهار کرد: برای اصلاحیه عوارض و بهای خدمات شهرداری رشت حدود هفتاد جلسه با حضور اعضای شورا، معاونان و مدیران مناطق شهرداری رشت برگزار شد.

محمدعلی رفیعی‌نوده، تصریح کرد: باید با دقت عمل و تأمل فراوان تمام بندهای دفترچه عوارض و خدمات بهای شهرداری را مورد بررسی قرار دهیم.فارس

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 1272

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی