امروز: یکشنبه 04 اسفند 1398 برابر با 23 فوریه 2020

اهانت به پیامبر اعظم زاییده اتاق فکر مثلث شوم آمریکا، انگلیس و صهیونیسم است

  • سه شنبه, 30 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر استان گیلان طی بیانیه ای اهانت به پیامبر اعظم(ص) از سوی نشریه فرانسوی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: این وعده الهی است که تبلیغات پر سر و صدای کفار و مشرکین نمی تواند , حقیقت را برای همیشه بپوشاند , بلکه این نور الهی است که همه جا را فرا خواهد گرفت.

پیامبر اعظم (صلی ا.. علیه و آله) و رسول رحمت , شخصیت بی نظیری است که تمام ادیان و آزاد مردان جهان برای او سر تعظیم فرود آورده و از وصف او عاجزند.

عده ای از روی خیانت و از ترس فراگیر شدن اسلام ناب محمدی (صلی ا.. علیه و آله) با ایجاد گروه های تکفیری در صدد اسلام هراسی بر آمدند و در نقشه ای شوم , کشتار کارکنان نشریه شارلی ابدو در فرانسه را به گردن اسلام انداختند و در گام بعدی , آن نشریه صهیونیستی مبادرت به چاپ کاریکاتور های موهن از پیامبر اسلام (صلی ا.. علیه و آله) نمود و آن را در اظهار نظری مضحک , آزادی بیان دانست. پیامبری که خود دلیل بعثتش را اتمام مکارم عالیۀ اخلاق و فضائل اخلاقی می دانست آنجا که فرمودند: «انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق»، حال که نوای این ندای مهر‌انگیز رحمانی؛ فضای خالی از انسانیت و تهی از اخلاق و کرامت نفس غربِ معاصر را آکنده؛ و سروش «بیداری اسلامی» با مدیریت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان طنین افکنده است، شاهد خشم و کینه‌توزی بی‌مایگانی کوته فکر و دشمن صلح و محبت هستیم که بقاء و پیشرفت خود را در اهانت و بی‌حرمتی به بزرگان و اخلاق مداران عالم به ویژه پیامبر عظیم الشأن اسلام «صلی الله علیه و آله و سلم» و مقدسات مسلمانان جستجو می‌کنند، غافل از آن که ارادۀ برتر و ید قدرت خداوند قادر متعال که بالاتر از تمام اراده‌هاست بر تمام جهان حاکم است، و آنان این سنت الهی که «وَ مَکَرُوا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْماکِرینَ» را کاملاً از یاد برده‌اند.

این اهانت بی شرمانه و مزدورانه زاییدۀ اتاق های فکر مثلث شوم امریکا، انگلیس و صهیونیسم بین الملل با همراهی برخی از مزدوران دولت فرانسه در مواجهه با گسترش فرهنگ و مکتب سراسر نورانی اسلام و قطعه ای از پازل پروژۀ اسلام هراسی غرب به ویژه سران استکبار جهانی علیه منطق نورانی و روشن اسلام و قرآن است.

این دشمنان کینه توز، روزی با ساخت فیلم ضد اسلامی و روز دیگر با انتشار مطالب ضد اسلامی و روز دیگر با انتشار کاریکاتوری موهن از پیامبر اکرم(ص) و روز دیگر با توهینی دیگر به اعتقادات مسلمانان که همه اینها محکوم به شکست و زوال است، به جنگ با اسلام و وحدت مسلمانان می آیند و این در حالی است که ملت ولایی و محمّدی ایران اسلامی در ماه های پایانی سال 1393؛ می روند تا آمادۀ تدارک برپایی آیین ها و جشن های سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شوند و از سویی با کج اندیشان داخلی و خارجی و دشمنان عنود و حسود و قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی و از سویی دیگر با امواج خروشان و جوشان جبهۀ مقاومت و بیداری اسلامی در سراسر جهان مواجهه اند که در این مسیر بایستی ایرانیان سرافراز با استعانت از درگاه خداوند متعال و با صبر و توکل و ایمان راسخ، بصیرت و هوشمندی، اتحاد و وحدت و همدلی با سایر مسلمانان و آزادگان جهان مسیر پر پیچ و خم عزت و اقتدار و رشد و تعالی خود را در سایه سار ولایت و توجه به منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» طی کرده و الگویی روشن از رفتار و گفتار و اخلاق اسلامی و سیرۀ نیک نبوی به جهانیان ارائه کنند.
در این میان کسانی که با قرائت خشن و متضاد با فطرت انسانی از اسلام، زمینه تحرک تکفیری ها را فراهم می¬آورند، بیشترین بهانه را برای توهین به مقدسات ایجاد می کنند.

امروز بر همه دلسوزان و علاقمندان به پیامبر رحمت(ص) فرض است تا چهره نورانی اسلام رحمانی را با ادبیاتی همه فهم و منطقی عرضه کرده و خود نیز به لوازم آن ملتزم باشند.

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمت گزار استان گیلان، ضمن محکومیت قتل بی¬گناهان، انزجار خود از انتشار کاریکاتور های موهن و بیحرمتی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) در یک نشریه فرانسوی را ابراز داشته و خواستار ممانعت جدی دولت و مسئولان فرانسوی از تکرار اینگونه رفتارهاست و امیدوار است حریم مقدسات در همه فرهنگ¬‌ها همواره پاس داشته شود.ایلنا

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 1300

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی