امروز: شنبه 05 مهر 1399 برابر با 26 سبتامبر 2020

با پیگیری های مکرر نیکومنش نودهی؛ زمین‌های نسقی از امتیازات آب، برق و گاز بهره‌مند می‌شوند

  • یکشنبه, 08 اسفند 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نایب رئیس شورای شهر رشت گفت ؛  با موافقت کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی سازندگان زمین‌های نسقی از امتیازات آب، برق و گاز بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس مظفر نیکومنش نودهی با اشاره به موافقت کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای ارائه امتیازات آب، برق و گاز زمین‌های نسقی اظهار داشت: در این مورد در چند ماه گذشته مکاتباتی را با 13 نماینده استان گیلان و نمایندگان استان اردبیل انجام داده بودم که در نهایت مجلس شورای اسلامی با آن موافقت کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: کلانشهر شدن رشت منجر به افزایش حوزه استحفاظی این شهرستان و باعث افزایش ساخت وسازها در حاشیه شهر رشت شده است.

وی با اشاره به اینکه حدود 15 روستای اطراف رشت به حوزه شهری رشت وارد شده‌اند عنوان کرد: این موضوع باعث افزایش ساخت وساز حاشیه‌ای در رشت شده است.

نیکومنش نودهی با اشاره به اینکه اکثر زمین‌های حاشیه رشت نسقی هستند بیان داشت: با افزایش ساخت و سازها سازندگان زمین‌های نسقی با مشکل عدم صدور پروانه و عدم برخورداری از امتیازات آب، برق و گاز روبه‌رو می‌شدند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: دستور دولت مبنی بر این بود که امتیازاتی برای زمین‌های نسقی داده نشود و این موضوع برای سازندگان مشکلات زیادی را ایجاد کرده بود.

وی با اشاره به اینکه مشکل صدور پروانه برای زمین‌های نسقی تنها از طریق نمایندگان مردم در خانه ملت میسر می‌شد اظهار داشت: در این راستا مکاتباتی را با 13 نماینده گیلان و حتی نمایندگان استان اردبیل انجام دادم.

نیکومنش نودهی خاطرنشان کرد: در یک فراخوان در شهرداری رشت برای صدور پروانه برای زمین‌های نسقی بیش از 8 هزار نفر مراجعه کردند تا از امتیازات لازم بهره‌مند شوند.تسنیم

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 13023

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی