امروز: دوشنبه 05 اسفند 1398 برابر با 23 فوریه 2020

بررسی مسئله سربازی در «حذف و اضافه»

  • چهارشنبه, 01 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس،  برنامه تلویزیونی «حذف و اضافه» در بیست و نهمین قسمت خود به بررسی موضوع سربازی میپردازد.

این برنامه که پنجشنبه این هفته ۲ بهمن ماهرأس ساعت ۱۷ به طور زنده از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود، با تشکیل میزگرد دانشجویی و با پرداخت اجتماعی- دانشجویی به مسئله سربازی ورود خواهدکرد و به معضلات، آسیبشناسی و تآثیرات آن بر حوزههای مختلف جامعه بهخصوص فضای دانشگاه، میپردازد.

پدیده چندوجهی سربازی در ایران، از سویی برفضای علماندوزی، از سویی بر شکل گیری بنیان خانواده و از طرفی بر اشتغال وکسب و کار جوانان در کشور تأثیرگذار است.همچنین این برنامه در گفتگویی تلفنی با سردار کمالی، جانشین اداره منابع ستاد کل نیروهای مسلح، به پیگیری وضعیت کنونی سربازی، امکان حرفهای شدن سربازی در ایران نظیر کشورهای دیگرو.... خواهد پرداخت.

برنامه تلویزیونی «حذف و اضافه» کاری از گروه دانش واقتصاد شبکه سه سیما است که به مؤلفه‌های دانشگاه طراز انقلاب اسلامی وبررسی مسائل و مشکلات دانشجویان و دانشگاه‌ها می‌پردازد.جهان

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 1306

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی