امروز: شنبه 09 فروردين 1399 برابر با 28 مارس 2020

225 واحد صنفي متخلف در گيلان پلمپ شد

  • سه شنبه, 07 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس رئيس اداره نظارت بر اماكن عمومي پليس گيلان از پلمپ 225 واحد صنفي متخلف در اين استان خبر داد.

سرهنگ "محمدزاده" رئيس اداره نظارت بر اماكن عمومي پليس گيلان گفت :در اجراي طرح ايثار ماموران اداره كنترل و نظارت اماكن عمومي در سطح استان طرح نظارتي و كنترل صنوف را اجرا كردند.

سرهنگ محمدزاده افزود: در اجراي اين طرح، ماموران اداره نظارت بر اماكن عمومي به صورت ميداني با بازديد تخصصي و فني، 223 واحدصنفي را پلمپ كردند.

سرهنگ محمدزاده بيان داشت: از واحدهاي صنفي پلمپ شده، 122 واحد صنفي اعمال ماده 27 قانون نظام صنفي (فاقد پروانه كسب )و 103 واحد صنفي اعمال ماده 28 ( عدم رعايت ضوابط انتظامي) پلمپ و از فعاليت صنفي مالكان اين واحدها جلوگيري به عمل آمد.

رئيس اداره نظارت بر اماكن عمومي پليس گيلان در پايان با بيان اينكه صاحبان صنوف متخلف با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند از آمادگي اداره نظارت بر اماكن عمومي استان در برخورد قاطع با صنوف متخلف خبرداد و از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طريق شماره تلفن ستاد خبري اين اداره به شماره 2183484 در ميان بگذارند.

 انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 1402

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی