امروز: شنبه 05 خرداد 1397 برابر با 26 می 2018

موسوی روزان؛تلخ ترین رای عمر چهارساله خودم را در شورای شهر به گلدان ریختم/بحث پرداخت حقوق پرسنل یکی از مهم ترین دلایل این تصمیم بود

  • سه شنبه, 23 خرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سید رضا موسوی روزان عضو شورای شهر رشت که برخلاف دفعات پیشین تصی گرفت به جای جمایت از شهردار رشت و ثابت مدیریت شهری به عزل سید محمدعلی ثابت قدم رای دهد از دلایل این تصمیم خود پرده برداشت.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس موسوی روزان در ابتدا ضمن تبریک به دلیل حضور در ماه مبارک رمضان و تسلیت شبهای قدر و در پیش بودن شب شهادت مولای متقیان علی(ع) و آرزوی سعادت و سلامت برای مردم عزیز سخنان خود را آغاز کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت که به جرات می توان گفت یکی از تعیین کننده ترین رای های امروز را به گلدان انداخت در خصوص رای خود گفت: در یک جمله میتوانم بگویم که امروز تلخ ترین رای عمر چهارساله خودم را در شورای شهر به گلدان ریختم.

موسوی روزان تصریح کرد: به هیچ وجه تمایلی نداشتم که چنین شرایطی پیش بیاید و در روزهای پایانی عمر شورا، شهرداری را با سرپرست به شورای پنجم تحویل دهیم چرا که ما در همان ابتدا شهرداری را با سرپرست تحویل گرفتیم و تمایل داشتیم با ثبات تحویل شورای بعدی دهیم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت در ادامه افزود: در روزهای پایانی به این نتیجه رسیدیم که ادامه کار با دستگاه هایی که قرار بر این است شهرداری با آنها یا آنها با شهرداری کار کنند  مثل دستگاه های نظارتی و حاکمیتی، با توجه به رایزنی ها و صحبت ها و مذاکراتی که داشتیم احساس ما این بود که دستگاه های ذی زبط چه نظارتی چه امنیتی و چه حاکمیتی در چنین شرایطی حاضر به ادامه کار با مجموعه شهرداری نبودند و بالاجبار باید به سمت تغییر مدیریت می رفتیم.

سیدرضا موسوی روزان با بیان اینکه این برکناری نکات داخلی هم داشت در ادامه گفت: بحث پرداخت حقوق پرسنل یکی از مهم ترین دلایل این تصمیم بود. با همه پیگیری هایی که در بحث حقوق  در ماه های اخیر داشتیم باز هم متاسفانه همچنان با تاخیر پرداخت می شد.

وی افزایش مجموع بدهی های شهرداری را نیز از دیگر علل این تصمیم خود بر شمرد و در پایان از زحمات ثابت قدم تشکر کرد و گفت: باید در نظر داشته باشیم با تمام این مسائل، کارهای عمرانی که در طول مدت دو سال و اندی صورت گرفت در سالیان متمادی کم سابقه بود و از این جهت جای شکر و قدردانی دارد اما در کنار این قضیه ما ضعف هایی هم داشتیم که نهایتا جمیع اعضا به این نتیجه رسیدند که این اقدام صورت بگیرد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 14165

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی