امروز: جمعه 29 تیر 1397 برابر با 20 جولای 2018

ایجاد اشتغال مددجویان از اولویت های اصلی زندانهای گیلان است

  • شنبه, 21 مرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سید حمید حسینی مدیر کل زندانهای گیلان در بازدید از زندان رودبار، پذیرش بدون قید و شرط زندانیان کلید برقراری ارتباط بازندانیان است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس سید حمید حسینی مدیر کل زندانهای استان گیلان ، در نشستی که با کارکنان زندان رودبار داشت گفت : در کنار ایجاد امنیت پایدار  پیگیری مشکلات زندانیان و خانواده های آنان از اولویت های  سازمانی می باشد.

وی در ادامه بیان داشت پذیرش بدون قید و شرط زندانیان بدون در نظر گرفتن جرمشان،  کلیدی ترین اصل  در برقراری ارتباط با زندانیان می باشد. و لازمه ارائه  خدمات رفاهي ، بهداشتي و اقدامات تأميني و تربيتي به این قشر آسیب دیده و خانواده هایشان توجه به این نکته می باشد.

این مقام ارشد قضایی،  ایجاد اشتغال را در زندانها از الویت اصلی برشمرد و گفت : زندانهای  استان می بایست از تمام ظرفیتها و پتانسیل موجود درون سازمانی و برون سازمانی برای ارتقاء برنامه های اشتغال زندانیان استفاده نمایند. و یکی از مهمترین برنامه های اصلاحی که می تواند منجر به عدم بازگشت مجدد زندانیان به زندان گردد ایجاد اشتغال و تحقق آن بعد از آزادی می باشد.

در اين ديدار سید حمید حسيني ضمن بازديد از بخش هاي مختلف زندان با حضور در بند عمومي با كليه زندانيان ديدار و به گفتگو  و  ضمن استماع مشكلات قضائي آنان دستورات لازم را صادر کرد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 14866

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی