امروز: چهارشنبه 01 بهمن 1399 برابر با 20 ژانویه 2021

شهردار آینده رشت وابسته به شخص و گروهی نباشد/شورای پنجم باید در راستای محرومیت‌زدایی برنامه‌های قابل‌قبول داشته باشد

  • چهارشنبه, 08 شهریور 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو شورای اسلامی شهر رشت بابیان اینکه شورای شهر پنجم باید برای حاشیه‌نشینان و محرومان برنامه داشته باشد، گفت: مردم رشت شهرداری مقتدر، شجاع و پاک دست می‌خواهند.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس محمدحسن علی پور  با تبریک هفته دولت به خادمان صدیق جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: اولویت نخست شورای پنجم شهر رشت باید همدلی و ایجاد امید در بین شهروندان باشد.

وی بابیان اینکه وحدت بین شورای شهر موجب تعالی مدیریت شهری خواهد شد، افزود: مردم به منتخبان خود رأی داده‌اند تا شهری آباد و به‌دوراز تنش را شاهد باشند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت در رابطه با اقدامات اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار آینده رشت گفت: اعضای شورای شهر مؤثر هستند تا علاوه بر تخصص و مدیریت شهری فردی متعهد و پاک دست را بر کرسی شهرداری این شهر بنشانند.

علی پور بابیان اینکه نباید خدمات شهری تنها در حد زیباسازی و عمران باشد، گفت: شورای پنجم باید در راستای محرومیت‌زدایی نیز برنامه‌های منسجم و قابل‌قبول داشته باشد.

وی بابیان اینکه همه باید در راستای محرومیت‌زدایی از حاشیه شهرها و مردم آسیب‌پذیر تلاش کنند، افزود: در مدیریت شهر باید توجه به محرومان و حاشیه‌نشینان موردتوجه قرار گیرد و یقیناً تلاش می‌کنیم تا به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت بابیان اینکه اولویت شورا برای انتخاب شهردار بومی و یا غیربومی بودن نیست، خاطرنشان کرد: مردم رشت شهرداری شجاع، مقتدر و پاک دست می‌خواهند.

علی پور با تأکید بر اینکه مردم مستحق بیشترین خدمت از سوی کارگزاران و مسئولان هستند، گفت: مردم رشت خواستارند تا مسئولان شهری به‌ویژه شهردار آینده آن‌ها شهرشان را به مدارج عالی برساند و در کشور حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی بابیان اینکه شهردار نباید مورد تعرفه شخص و گروهی باشد، گفت: شهردار آینده رشت وابسته به شخص و گروهی نباید باشد و نباید بر ضد و یا طرفداری شخص و یا تشکلی کار انجام دهد.فارس

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15070

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی