امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

اجازه دهیم تا قانون و قانونگرایی چراغ راهمان باشد

  • جمعه, 17 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، در پی درج اخبار و تحلیلهای موافق و مخالف انتخاب سید محمد علی ثابت قدم در طول هفته گذشته در رسانه ها، عصر امروز شهردار منتخب شورای شهر رشت با ارسال پیامی به پایگاههای خبری در خواست خود را از رسانه ها و شهروندان مطرح کرد که متن آن را در ذیل می خوانید:

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

با سلام بر روح پر فتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی و تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی حق بر باطل، پس از اعتماد شورای چهارم رشت به اینجانب به عنوان شهردار رشت متاسفانه شاهد این بودیم که برخی از موافقان و مخالفان این انتخاب در طول هفته گذشته اقدام به انتشار مطالبی در تایید یا رد این بنده حقیر نمودند و اقدام به پاسخ دادن مطالب یکدیگر کردند.
اینجانب به عنوان کوچکترین شهروند این شهر از تمامی افراد و رسانه های موافق و مخالف اعم از روزنامه ها و فضای مجازی، دست اندرکاران مدیریت شهری و مردم شریف، خواهشمندم تا با ادامه این روند افکار عمومی را جریحه دار نکنند و بنا بر سفارش موکد بزرگان استان و نهاد های ذیربط دست در دست هم در جهت همدلی و اتحاد بیشتر برای آبادانی رشت بکوشیم.
از برادران عزیزم که در عرصه رقابت تنگاتنگ کسب کرسی شهرداری رشت همراه بودیم تشکر میکنم و دستشان را به گرمی می فشارم و میدانم که در این عرصه با تجربیات و کمکهای ارزشمندشان مرا یاری خواهند کرد.
بر این باورم که فصل الخطاب قانون است و حال که اعضای محترم شورای چهارم به اینجانب اطمینان کرده اند، اجازه دهیم تا قانون و قانونگرایی چراغ راهمان باشد و از تکرار تجربه تلخ عدم تمکین به قانون که در سطح ملی رخ داد پرهیز کنیم.
به شخصه همیشه منتقدین را سرمایه ای ارزشمند میدانم زیرا که به من راه و رسم زندگی آموختند و از موافقین این انتخاب به خاطر حمایتهای بی دریغشان سپاسگزارم اما به جهت منافع شهر و شهروندان و حفظ و آرامش فضای شهر خواهشمندم تا با سعه صدر خود و همدلی به مجموعه شهرداری و شهردار رشت کمک کنند تا بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری با مدیریتی جهادی بتوانند با تکیه به همت ۱۵ عضو شورای شهر و حمایت شهروندان روزهای بهتری را برای این شهر رقم زنند.

با تشکر و احترام

فرزند رشت
سید محمد علی ثابت قدم

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 1538

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی