چاپ کردن این صفحه

درخواست پدر شهید مدافع حرم اسماعیل سیرت نیا از اعضای شورا + عکس

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهید مدافع حرم اسماعیل سیرت نیا دیدار و گفت و گو کردند.
 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه شورای پنجم رشت با هدف خدمت به شهروندان آمده است گفت: تمام تلاشمان را برای رفع نقایص شهر به کار خواهیم گرفت.
سید امیر حسین علوی با اذعان به اینکه خانواده های شاهد دین بزرگی به گردن مسئولین دارند بیان کرد: هر اندازه به این خانواده ها خدمت شود باز هم شرمنده  آنان هستیم.
علوی در خصوص پیوستن تالاب عینک رشت به کنوانسیون رامسر افزود: تالاب رشت یک موقعیت استثنایی برای شهر است.
وی با اذعان به اینکه احداث هر گونه مجتمع خدماتی و رفاهی در اطراف تالاب معاف از عوارض می باشد گفت: تالاب رشت به واسطه اکو سیستم ،آلاینده های زیست محیطی و... شرایط ثبت در کنوانسیون ندارد و هدف اصلی شورا ثبت رشت به عنوان نخستین شهر تالابی می باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت در خصوص وضعیت شهردار رشت گفت: جهت پیگیری حکم مسعود نصرتی شهردار رشت به زودی عازم تهران خواهیم شد و این مهم را در وزارت کشور پیگیری خواهم نمود.
در ادامه این جلسه پدر شهید مدافع حرم اسماعیل سیرت نیا با قدر دانی از حضور اعضای شورا اظهار کرد: به منظور زنده نگاه داشتن یاد و خاطره فرزند شهیدم تقاضا دارم المانی از وی در سطح رشت نصب شود.
سید حسین سیرت نیا افزود: با توجه به اینکه فرزندم در کردمحله رشت متولد شد تمایل دارم در  این محل رشت المان فرزند شهیدم نصب شود.
 در ادامه این دیدار یکی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت اظهار کرد: اعضای شورای پنجم رشت به منظور خدمت و رفع مشکلات شهر تلاش خود را به کار گرفته اند.
احمد رمضانپور افزود: پنج نفر از منتخبین شورای پنجم رشت جزو اعضای شورای چهارم بودند و تجربیات بسیار خوبی دارند.
وی با اشاره به مشکلات مالی حاکم بر شهرداری رشت تصریح کرد: متاسفانه چند ماهی است که پرداخت حقوق پرسنل شهرداری رشت به تاخیر افتاده است .
رمضانپور با اذعان به اینکه توطئه های نظام های سلطه بر علیه ایران فراوان است تصریح کرد: خوشبختانه در شورای اسلامی شهر رشت با وفاق و همدلی  شهردار رشت به دور از همه جناح بندیهای سیاسی انتخاب شد و این مایه خوشحالی است.
در ادامه  برادر شهید سیرت نیا نیز با اشاره به وضعیت اجتماعی حاکم بر رشت گفت: امیدوارم مشکلات شهرداری رشت برطرف شود.
سید ابراهیم سیرت نیا افزود: مجموعه شورا و شهرداری رشت اقدامات خوبی انجام داده و امیدواریم تلاشهای اعضای شورا در راستای تنویر افکار عمومی بیشتر رسانه ای بشوند.
وی با اشاره به زمستان سال گذشته و بارش برف شدید در رشت تصریح کرد: حضور اعضای شورا در جریان بارش برف در محلات مختلف موجب دلگرمی شهروندان بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت نیز با اشاره به اینکه شهید اسماعیل سیرت نیا در اقدامات فرهنگی به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تلاش فراوانی می کرد گفت: شهید سیرت نیا بسیار دلاورانه در مقابل دشمن ایستادگی کرد و تمامی همرزمان و فرماندهانش که در مراسم تشییع پیکر پاک وی شرکت کرده بودند به این موضوع تاکید داشتند.
محمد حسن عاقل منش افزود: برای رشت  مایه افتخار است که یک جوان از این شهر به عنوان یک چهره شاخص فرهنگی مطرح شده  و در نهایت با دستیابی به درجه رفیع شهادت یاد و خاطره ای درخشان از خود بر جای گذاشت.
وی گفت: دعای خیر خانواده های شاهد نیاز همه ما جهت ادامه راه است و امیدوارم خدمتگزارانی صادق برای خانواده های شاهد باشیم.
 
didar01.JPG (667×500)
didar03.JPG (667×500)
 didar04.JPG (667×500)
 didar05.JPG (667×500)
 didar06.JPG (375×500)
 didar07.JPG (667×500)
 didar08.JPG (667×500)
 didar09.JPG (667×500)
 didar10.JPG (667×500)
 didar11.JPG (667×500)
  
 
 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15388