امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

اعضای شورای پنجم به دنبال وحدت رویه هستند

  • دوشنبه, 03 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس شورای اسلامی شهر رشت در این دیدار با اذعان به اینکه خوشرویی و اخلاق حسنه شهید مسافر زبانزد همه دوستان و آشنایان است اظهار کرد: عزت و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون رشادت شهدای بزرگوار است.

سید امیر حسین علوی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم مایه عزت و افتخار شهر و دیارشان هستند گفت: هر کدام از شهدای مدافع حرم ویژگیهای خاصی نسبت دیگر انسانها داشتند و در واقع باید اذعان کرد که شهدای مدافع حرم  گلچین شده و برای این مسیر انتخاب شدند.
 در ادامه این دیدار پدر شهید مسافر نیز با اذعان به اینکه توفیق خدمت به مردم از الطاف الهی است گفت: امیدوارم همه افراد در هر جایگاهی که هستند بتوانند خدمتگزاران واقعی باشند.
غلامحسن مسافر افزود: خوشحالم که چنین فرزندی پرورش و به اسلام و انقلاب هدیه کرده ام.
وی با بیان اینکه امیدوارم دنباله روی راه شهدا باشیم تصریح کرد: نباید راه شهدا فراموش شود و ان شاا شهدا شفیع ما در آخرت باشند .
پدر شهید مسافر با بیان اینکه  دنباله رو شدن راه شهدا بسیار سخت است تصریح کرد: امیدوارم در پیمودن این مسیر از الطاف الهی بهره مند شویم.
 در ادامه این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه شهدای مدافع حرم فرهنگ ایثار و شهادت را بار دیگر در جامعه زنده کردند گفت: اگر این فرهنگ ایثار در بخش های دیگر از جمله کار و اشتغال نیز تسریع یابد یقینا شاهد اتفاقات خوبی در بخش های مختلف جامعه نیز خواهیم بود.
سید امیر حسین علوی در خصوص اقدامات شورای پنجم رشت گفت: همه اعضای شورا به دنبال این هستند که وحدت رویه داشته و کارهای بزرگ در شهر به یادگار بگذارند.
در ادامه این دیدار مسئول بسیج هنرمندان گیلان نیز اظهار کرد: ان شاا.. در دوره جدید شورا با درایتی که رئیس و اعضای شورا دارند شاهد رفع مشکلات شهر باشیم.
کیومرث دولتی خواستار حمایت شورای پنجم رشت از برنامه های فرهنگی و مذهبی شد و گفت: ان شاا با برنامه ریزیهای انجام شده شاهد تحولات خوبی در رشت باشیم.
در این دیدار عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه مدافع حرم شدن افتخاری است که نصیب هرکسی نخواهد شد گفت: تصمیم داشتم که به عنوان مدافع حرم عازم سوریه بشوم.
محمد حسن علیپور افزود: بارها برای رفتن به سوریه داوطلب شدم اما در نهایت قرعه برای خدمت به مردم رشت در شورای شهر نصیبم شد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15397

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی