امروز: یکشنبه 10 فروردين 1399 برابر با 29 مارس 2020

رشت پنجمین شهر مطلوب ترافیکی کشور است

  • دوشنبه, 03 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرهنگ محمدرضا محمدی ظهر امروز در جمع اعضای شورای شهر رشت با بیان اینکه رشت در بین 5 شهر مطلوب ترافیکی کشور قرار دارد، اظهار داشت: شهر رشت از شهرهای غنی در حوزه فرهنگ ترافیک است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با بیان اینکه طرح "عابر یار" در شهر رشت اجرا می‌شود، گفت: این طرح با حضور ماموران راهنمایی و رانندگی و مردم به‌عنوان عابر یار و نصب اطلاعیه‌های لازم در محل عبور عابران پیاده اجرا می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان اعلام کرد: اگر زیرساخت‌های لازم در حوزه ترافیک در شهر رشت مهیا شود این شهر می‌تواند شهر اول کشور در حوزه ترافیک و حمل و نقل باشد.
 محمدی با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت منطقه آزاد انزلی عنوان داشت: به‌جای پرداخت پول‌های کلان برای خرید اتوبوس‌های نامناسب و کارکرده می‌توانستیم اتوبوس‌هایی با پلاک منطقه آزاد انزلی و با هزینه کمتر تهیه کنیم.
 عضو کمیسیون ترافیک شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به موضوع خطوط عابر پیاده در شهر رشت خاطرنشان کرد: در شهر رشت مشکل جانمایی محل عبور عابر پیاده داریم و علت آن بافت قدیمی و ناکارآمد خیابان‌های شهر رشت است.
 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با وجود آمادگی لازم جهت اجرای طرح "عابر یار" تشریح کرد: این طرح با حضور ماموران راهنمایی و رانندگی و مردم به‌عنوان عابر یار و نصب اطلاعیه‌های لازم در محل عبور عابران پیاده اجرا می‌شود.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15405

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی