امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

صدور انواع معرفی‌نامه‌ برای خانواده های شهدا و ایثارگران در دفاتر پیشخوان دولت

  • سه شنبه, 04 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان از امکان صدور انواع معرفی‌نامه‌های عمومی مورد نیاز خانواده های شهدا و ایثارگران از طریق دفاتر پیشخوان دولت استان گیلان خبر داد.

 علیرضا حسینی گفت: با توجه به تأکید ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر تسهیل در انجام امور اداری و نیز در راستای اجرای برنامه‌های دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری و به‌منظور ارائه خدمات برتر به ایثارگران و خانواده‌های آنان و خانواده معظم شهدا بدون محدودیت جغرافیایی و محل پرونده روش‌های جدید طراحی و ارائه شده است.
رییس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ادامه داد: بر همین اساس تمام ایثارگران عزیز و خانواده‌های معظم شهدا می‌توانند با مراجعه به مراکز هاتف و یا پایگاه اطلاع رسانی ایثار، دفاتر فعال در سراسر استان را شناسایی و برای انجام امور اداری به نزدیک‌ترین مکان ممکن، مراجعه کنند. بدیهی است با فعال شدن سایر دفاتر، فایل موجود تکمیل و به‌روزرسانی می‌شود.
علیرضا حسینی در این راستا و با اشاره به ارایه‌ی خدمات توسط پیشخوان دولت، گفت: خانواده‌های شاهد و ایثارگر می‌توانند جهت دریافت گواهی و معرفی‌نامه برای اداره‌ها به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.
وی افزود: صرفه‌جویی در زمان، کاهش هزینه‌های رفت و آمد به بنیاد و ارایه‌ی خدمات آسان و سریع به خانواده‌های شاهد و ایثارگر از جمله مزایای ارایه‌ی خدمات توسط دفاتر پیشخوان دولت می‌باشد.
حسینی همچنین با تاکید به ارائه خدمات برون سپاری از طریق دفاتر پیشخوان دولت به خواهر و برادر شهید که منوط به اطلاعات ایثارگری آنان در سیستم سجایا می باشد ،اظهار داشت:بمنظور تسهیل در ارائه خدمات بهینه از جمله صدور انواع معرفی نامه های عمومی ضرورت دارد خواهر و برادر  شهید و ... جهت ورود اطلاعات خود در سیستم مذکور با در دست داشتن مدرک شناسایی معتبر به بنیاد محل پرونده مراجعه و نسبت به ورود اطلاعات خود اقدام نمایند .
"انتهای پیام"

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15420

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی