چاپ کردن این صفحه

اظهارات وزیر کشور در مورد استانداران پیشنهادی در جمع خبرنگاران گیلانی

دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور عصر امروز به منظور شرکت در مراسم تودیع و معارفه استاندار سابق و جدید گیلان وارد فرودگاه سردارجنگل رشت شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس وزیر کشور با استقبال رسمی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان عالی استان وارد فرودگاه رشت شد و پس از نواخته شدن سرود ملی کشور و معرفی مسئولان استانی به وزیر کشور؛ از یگان تشریفات مستقر در محوطه فرودگاه  سان دید.

دکتر عبدالرضا رحمانى فضلى وزیر کشور عصر امروز در بدو ورود به استان گیلان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که پروسه تغییر استانداران تا چه مدت به پایان مى رسد، اظهارداشت: قرار بود تا آخر شهریورماه تغییر استانداران به پایان برسد اما با سفر دکتر روحانى به سازمان ملل این مسئله به تاخیر افتاد.

وى در ادامه با بیان اینکه تلاش ما این است که به ثبات مدیریتى در استان ها لطمه ای وارد نشود، افزود: استانداران پیشنهادى چند استان دیگر هم ظرف این هفته و هفته آینده به دولت معرفى مى شوند.

وزیر کشور درباره تمهیدات اندیشیده شده براى برگزارى مراسم تاسوعا و عاشوراى حسینى در کشور گفت: از یک ماه قبل تمام تمهیدات لازم اندیشه شده تا این مراسم در آرامش و امنیت کامل در سراسر کشور برگزار شود و این تمهیدات نیز به تمام استانها و شهرستانها ابلاغ شده است.
دکتر رحمانى فضلى تاکید کرد: تمامی نیروها اماده هستند تا مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در سراسر کشور به بهترین نحو برگزار شود و تا الان هم مشکلى در این رابطه نداشتیم و هیچ نگرانی هم وجو ندارد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15422