امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

اصحاب رسانه بهترین دوستان بنده هستند/برگزاری جلسات غیرعلنی جزئی از قوانین است

  • پنج شنبه, 06 مهر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

گاها برخی برخوردها توسط دو عضو شورا در مقابل دیدگان برخی پرسنل شهرداری گفتگوهایی مطرح می شد که مورد پسند نبود. در گذشته نیز چنین مسائلی وجود داشت. برخی صحبت ها در دوره های مختلف شورا مقابل پرسنل یا کارمندان شهرداری مطرح می شد که باعث ایجاد اثر منفی بود.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس دهمین جلسه شورای پنجم رشت با حواشی ویژه ای روبه رو بود. جاییکه غیرعلنی اعلام شدن جلسه در میانه کار موجبات گلایه اصحاب رسانه را نیز به وجود آورد. گلایه هایی که در تیترها و اخبار کاملا واضح بود. در همین راستا، احمدرمضانپور نرگسی در خصوص این گلایه و دلخوری اصحاب رسانه از شورانشینان گفت: حقیقت امر این است که بحثی که شب گذشته رخ داد تصمیمی بود که بین دوستان گرفته شد. قرار بر این بود که ما در خصوص برخی مسائل جلسات غیر رسمی و غیرعلنی داشته باشیم. این موضوع در دنیا عرف است و در مجلس شورای اسلامی نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: برای برخی مسائل و برنامه ها همواره جلسات غیررسمی و یا غیررسمی-غیرعلنی برگزار می شود. در جلسه شب گذشته به پرسنل شورا، روابط عمومی شورا و حتی به دبیر شورا اجازه حضور در جلسه داده نشد و تنها اعضای شورا در جلسه حضور داشتند.

عضو شورای شهر رشت اضافه کرد: خدای ناکرده چنین چیزی نبود که اصحاب رسانه نامحرم باشند و روابط عمومی محرم باشد. این حرف هایی بود که ما احساس کردیم که باید برای نزدیکی بیشتر و وحدت بیشتر آنها را به یکدیگر بگوییم. ما تمایل نداشتیم که برخی مسائل عمومی شود. گاها برخی برخوردها توسط دو عضو شورا در مقابل دیدگان برخی پرسنل شهرداری گفتگوهایی مطرح می شد که مورد پسند نبود. در گذشته نیز چنین مسائلی وجود داشت. برخی صحبت ها در دوره های مختلف شورا مقابل پرسنل یا کارمندان شهرداری مطرح می شد که باعث ایجاد اثر منفی بود.

وی ادامه داد: ما می بایست معایب خود را به یکدیگر تذکر داده و آیینه یکدیگر باشیم. گاها در خانواده نیز مسائلی مطرح می شود که دو برادر با یکدیگر موضوعی را به صورت خصوصی و دور از پدر و مادر مطرح می کنند. جلسه غیرعلنی و غیررسمی نیز همانند حرف زدن است. بنده زمانی که فضا را دیدم برای آنکه اصحاب رسانه از جوانان شورا ناراحت نشوند، خواستم که این موضوع را بنده مطرح کنم. ما می خواهیم آیینه یکدیگر باشیم این قطعا برای آخرین بار نخواهد بود و تکرار خواهد شد زیرا جلسات غیرعلنی جزئی از قانون است.

رمضانپور نرگسی تاکید کرد: اگر هرنوع توهین و بی احترامی به اصحاب رسانه که بهترین دوستان بنده هستند شده است، از آنان عذرخواهی میکنم اما حقیقت این است که جلسات غیرعلنی جزئی از قوانین است.خزر

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اجتماعی
خواندن کد خبر: 15445

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی